Voleybol Plus

Ulusal Aday Hakem 1.Grup Kursu Ankara’da Başladı

22 Haziran 2022 tarihinde Ankara’da yapılan Ulusal Aday Adayı hakemlerine yönelik ön yazılı sınav sonucunda başarılı olan hakemlerin yer aldığı Ulusal Hakemliğe Yükselme Semineri 17 Ağustos Çarşamba günü Ankara’da başladı.

3 grup halinde yapılması planlanan seminerlerin ilki Ankara’da yapıldı.

Kursun eğitmenliğini MHGK Başkanı Aziz Yener ve MHGK Üyesi Sevda Işık yaptığı 1. grup seminerine Ankara, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Kahramanmaraş, Kayseri, Samsun, Siirt ve Van illerinden toplam 24 hakem katılım sağladı.

Seminerin ilk gününde Ulusal Aday Hakemleri ziyaret eden TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu ise şunları söyledi:

“Hepiniz hoş geldiniz. Seminerinizin hayırlı olmasını diliyorum. Yabancı dil bilmeniz çok önemli. Bu yolda hepinizin yabancı dil bilgisini geliştirmesini temenni ediyoruz. Böylelikle daha ileriye gidebilirsiniz. Maçı yönetmek ve yönetmemek sizin elinizde. İyi ve dürüst hakemler olun. Kararlarınızın arkasında olun. Sınavınızda hepinize başarılar diliyorum.’’

İlgili Haberler

Derbi haftası

admin

Halkbanklı bayanlar sporu anlattı

admin

A Milli Kadın Voleybol Takımı’nın yıldızları, Filenin Sultanları Sebat Belgeseli’ni anlattı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası