Voleybol Plus

Uğur Baysal: Balıkesir’e yakışır bir takım olduk

Voleybol 1. Ligi takımlarından Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’un antrenörü Uğur Baysal, son 2 yılda büyük bir ivme yakaladıklarını ve yeniden bir takım kurduklarını söyledi.

Baysal, yaptığı açıklamada, Balıkesir’e yakışır bir tablo oluşturmak için yeni sezonda mücadele edeceklerini ifade etti.

Bu hafta tempoyu daha da arttırarak hazırlıklara devam ettiklerini belirten Baysal, şöyle konuştu:

“Takımımız son 2 yılda büyük ivme yakaladı. Bizde yeni bir yapılanmaya girdik. Yeni bir takım kurduk. Arkadaşlık bağları kuvvetli, Balıkesir Büyükşehir Belediyespor kulübüne yakışır bir takım olduğumuzu düşünüyorum. İnşallah kazasız belasız sakatlığı az bir sezon geçirmeyi ümit ediyorum. Şu an takımımız 11 yerli oyuncudan oluşuyor. Yabancılar ile ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Yönetimimizin uygun gördüğü şekilde ilk aşamada bir yabancı oyuncuyu takımımıza katmayı düşünüyoruz. Elimizden gelenin en iyisini yaparak Balıkesir Büyükşehir Belediyespor’u layık olduğu yerlere getireceğiz.”

İlgili Haberler

Kepez Bld. finallerde

admin

Ebru Kırmaz, Edremit Bld. Altınoluk’ta

admin

Bolu Bld. liderliğini sürdürüyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası