Voleybol Plus

U20 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri başlıyor

02-10 Eylül 2016 tarihleri arasında Bulgaristan’ın Plovdiv ve Varna şehirlerinin ev sahipliğini yapacağı 20 Yaş Altı Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri, yarın (02 Eylül) oynanacak karşılaşmalarla başlıyor.

Şampiyonada ülkemizi temsil edecek olan U20 Erkek Voleybol Milli Takımımız, Varna’da oynayacağı Grup 2 karşılaşmalarında Belarus, Çek Cumhuriyeti, İtalya, Rusya ve Sırbistan ile mücadele edecek.

Plovdiv’de oynanacak Grup 1 karşılaşmalarında ise ev sahibi Bulgaristan’ın yanı sıra Almanya, Fransa, Polonya, Slovenya ve Ukrayna karşı karşıya gelecek.

(Sıralamada önce galibiyet, sonra puan, sonra set sayıları esas alınacak)

Gruplarında ilk iki sırayı alan takımların çapraz eşleşme ile yarı finalde karşılaşacağı şampiyonada, 02-07 Eylül 2016 tarihleri arasında grup karşılaşmaları, 09-10 Eylül 2016 tarihlerinde sıralama ve yarı final karşılaşmaları, 10 Eylül 2016 günü ise 3’üncülük – 4’üncülük ve final karşılaşmaları oynanacak.

(Sıralama, yarı final, 3’üncülük – 4’üncülük ve final karşılaşmaları Plovdiv’de oynanacak)

Millilerimizin 20 Yaş Altı Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası Finalleri kafilesi şu şekilde;

TEKNİK EKİP

Menajer: Tuba Meto Kepenek
Başantrenör: Mehmet Bedestenlioğlu
Yardımcı Antrenör: Gökhan Öner
Yardımcı Antrenör: Alper Yaran
İstatistik: Umut Kızrak
Doktor: Duran Can Muslu
Kondisyoner: Murat Atıl
Fizyoterapist: Abdullah Akay
Fizyoterapist: Seda Biçici
Psikolog: Deniz Durdubaş

OYUNCULAR

Pasörler

Muzaffer Yönet Arkas Spor Kulübü
Oğulcan Yatgın Fenerbahçe Spor Kulübü

Pasör Çaprazı

Abdullah Çam Halkbank Spor Kulübü
Batuhan Avcı Beşiktaş Jimnastik Kulübü

Köşe Oyuncuları

Adis Lagumdzija Galatasaray Spor Kulübü
Burak Çevik Arkas Spor Kulübü
Özgür Türkmen Galatasaray Spor Kulübü

Orta Oyuncular

Burak Kamçı Galatasaray Spor Kulübü
Burakhan Tosun Fenerbahçe Spor Kulübü
Halil İbrahim Kurt Fenerbahçe Spor Kulübü

Liberolar

Berkay Bayraktar Tofaş Spor Kulübü
Hüseyin Şahin Arkas Spor Kulübü

Millilerimizin turnuvadaki maç takvimi şöyle;

02 Eylül 2016 Cuma

15.00 | Türkiye – Sırbistan

03 Eylül 2016 Cumartesi

15.00 | Türkiye – Belarus

04 Eylül 2016 Pazar

17.30 | Çek Cumhuriyeti – Türkiye

06 Eylül 2016 Salı

17.30 | Türkiye – İtalya

07 Eylül 2016 Çarşamba

20.00 | Rusya – Türkiye

İlgili Haberler

U20 Kız Millilerin rakipleri belli oldu

admin

Sultanlar, Hollanda’ya kaybetti

admin

Giovanni Guidetti: Şampiyonanın en zorlu grubundayız

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası