Voleybol Plus

TVOLAF çalışmalarına hız verdi

Tüm Voleybol Antrenörleri Federasyonu uzaktan erişim yolu ile toplanıyor.

‘Ülkemizdeki her Voleybol Antrenörü bizim için önemlidir’ mottosuyla yola çıkan TVOLAF, salgın süresince zoom üzerinden Bülent Meriç başkanlığında yönetim kurulu toplantılarını gerçekleştiriyor.

Her hafta toplanarak yoğun ve verimli bir çalışma sergileyen TVOLAF, Türkiye genelinde yapılacak eğitim ve seminerlerin online olarak yapılması adına altyapı çalışmalarında Türkiye Voleybol Federasyonu Eğitim Kurulu ile ortak çalışma yürütüyor.

Antrenörlerin sosyal hakları, teknik ve iletişimsel gelişimlerinin üzerinde duran TVOLAF, Türkiye ‘deki antrenörlerin yaşadığı genel sorunlara bölgesel fazda inerek, TVOLAF çatısı altında bulunan derneklerin her bölgeden olması fikrinde birleşti.

Buna göre Bursa, İzmir, Mersin, Ankara, Diyarbakır, İstanbul ve Kuzey Anadolu Antrenörler Derneklerinin katılımı sayesinde Türkiye’nin her yerindeki antrenörlere ulaşılabilecek.
Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Sayın Akif Üstündağ’ın desteğiyle kurulan ve esas amacı konfederasyon kurmak ve akabinde antrenörlüğün bir meslek olarak sayılmasını sağlamak amacıyla ticaret odasına başvurmak olan TVOLAF, yakın zamanda antrenörlere destek oluşturabilmek adına etkinlikler, projeler üzerinde çalışmaya devam ediyor.

Sosyal Medya üzerinden artık antrenörlerine daha yakın olan TVOLAF’ı soru -görüş ve önerileriniz için info@tvolaf.org.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

www.tvolaf.org
www.facebook.com/tvolaforg
www.twitter.com/tvolaforg
www.instagram.com/tvolaforg
adreslerinden takip edebilir,

İlgili Haberler

Tolga Demirer’e son görev

admin

TFF Süper Kupa’da “Avrupa Şampiyonası” vurgusu

admin

Seramiksan 5 sette kayıp

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası