Voleybol Plus

TVF’nin yeni başkanı Akif Üstündağ

Türkiye Voleybol Federasyonu 4. Olağan Genel Kurulu’nda başkanlığa Mehmet Akif Üstündağ seçildi.

Ankara Green Park Otel’de yapılan genel kurulda seçime tek aday olarak giren Mehmet Akif Üstündağ başkanlığa seçildi. Genel kurula Fenerbahçe kulüp delegeleri katılmadı.

Eski başkan Özkan Mutlugil, delegelere yaptığı konuşmada kendi başkanlık dönemini anlatarak, yeni yönetime başarılar diledi. Üstündağ, “Ülkemiz çok önemli günlerden geçiyor. Bu süreçte voleybol camiası bu sınavı başarı ile geçiyor. Demokrasi şehitlerimize rahmet, gazilerimize geçmiş olsun diyorum. 38 yıldır Türk sporunun içerisindeyim. Camiamızın isteği ile başkanlığa aday oldum. Her bölgemize uluslararası organizasyonları götüreceğiz. Türk voleybolunun marka değerini bugünün üstüne çıkarmak için çalışacağız. Voleybol ailesini ve ülkemizi uluslararası arenada en üst düzeyde temsil eden Özkan Mutlugil’e sonsuz teşekkür ediyorum. O benim can dostum ve yol arkadaşım” diye konuştu.

İlgili Haberler

A Millilerde teknik kadro belli oldu

admin

CEV’den 4 hakemimize Şampiyonlar Ligi’nde görev

admin

Gizem Karadayı:”Takımım için elimden geleni yapacağım!”

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası