Voleybol Plus

TVF’den Plaj Voleybolunda Yeni Uygulama

Türkiye Voleybol Federasyonu, bu hafta sonu İzmir’de gerçekleştirilen Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda kendi bünyesindeki Bilgi İşlem Departmanı tarafından yapılan programla hayata geçen web tabanlı dijital skor tabelasını ilk kez kullandı.

Klasik skor tabelalarından farklı olarak, web tabanlı yazılımla insan hatasına en az yer verecek şekilde dizayn edilen elektronik tabela, müsabakanın takibini oldukça kolaylaştıran bir sisteme sahip. Servis atacak oyuncunun kolayca tespit edilmesine imkan veren skor tabelasında, saha değişimleri ve set sonlarını da anında görülebiliyor.

Sporcu isimleri ve fotoğraflarının da bulunduğu skor tabelasında tüm programlar web tabanlı çalışıyor ve ayrıca TVF Plaj Voleybolu internet sitesinden de canlı skor imkanı veriyor.

İzmir’de gerçekleştirilen Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda ilk kez kullanılan yeni tabela, önümüzdeki plaj voleybolu organizasyonlarında da kullanılacak.

İlgili Haberler

TVF Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Teknik Toplantısı Yapıldı

admin

Pro Beach Ordu Etabı sona erdi

admin

U18 Türkiye Plaj Şampiyonası sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası