Voleybol Plus

TVF’den Vakıfbank-Galatasaray maçı hakkında kamuoyu duyurusu:

Türkiye Voleybol Federasyonu geçtiğimiz günlerde oynanan Vakıfbank-Galatasaray maçı ardından yaşananlarla ilgili bir duyuru yayınladı:

27 Mart 2018 tarihinde VakıfBank ile Galatasaray takımları arasında oynanan Vestel Venus Sultanlar Ligi play-off yarı final müsabakası sonrasında Galatasaray Bayan Voleybol Takımı başantrenörü Ataman GÜNEYLİGİL ile Galatasaray Spor Kulübü Voleybol Şubesi Sportif Direktörü Şükrü YENGİL tarafından MHGK ve müsabakanın hakemi hakkında yapılan haksız ve yersiz açıklamalar Federasyonumuzca üzüntüyle karşılanmıştır.

Federasyonumuzun eşit ve adaletli davranma hususlarında hassasiyeti söz konusu olup, sportif rekabet içerisinde müsabakanın hakemlerine ve federasyon temsilcilerine yapılacak saldırıların kabul edilmesi mümkün değildir. Söz konusu eylemler Federasyonun yetkili Kurullarınca incelenecek ve mevzuatın gerektirdiği işlemler yapılacaktır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Türkiye Voleybol Federasyonu

İlgili Haberler

Ataman Güneyligil: Final gibi bir final oynadık

admin

Fenerbahçe’den dev adım

admin

Halkbank, Kula’ya puan vermedi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası