Voleybol Plus

TVF’den Balıkesir Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkanı’na ziyaret

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu, TVF Yönetim Kurulu Üyesi Metin Mengüç, Balıkesir Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdür Vekili Halil İbrahim Koyuncu, Karesi İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Adem Özalp, Balıkesir Voleybol İl Temsilcisi Sezai Doğan ve Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Yöneticisi Ömer Marmaralı, Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’u makamında ziyaret etti.

Ziyaret sırasında TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “İlinizde iki önemli organizasyonu gerçekleştiriyoruz. Bu yıl ilk kez Kupa Voley adıyla düzenlediğimiz Türkiye Kupası, sahibini Balıkesir’de bulacak. Diğer bir önemli turnuvamız ise Kupa Voley’in hemen ardından yine Balıkesir’de oynanacak olan ve 19 Yaş Altı Erkek Voleybol Milli Takım’ımızın Hollanda, Karadağ ve Sırbistan ile oynayacağı 2017 CEV U19 Erkekler Avrupa Voleybol Şampiyonası İkinci Raunt karşılaşmaları. Bu iki önemli turnuvanın Balıkesir’de düzenlenmesi için desteklerinize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz” şeklinde ifadelerde bulundu.

TVF yeni yönetimine hayırlı olsun dileklerini ileten Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı, “Balıkesir’e hoş geldiniz, sizleri burada görmekten ve ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Kupa Voley ve U19 Erkek Milli Takımımızın mücadele edeceği iki önemli organizasyona ev sahibi olmaktan dolayı mutluyuz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, “Ağır kış şartlarında sizleri burada ağırlamaktan dolayı mutluyuz. Balıkesir’imize hoş geldiniz. Yeni spor salonumuzda iki önemli turnuvaya ev sahipliği yapıyoruz. Bu turnuvaların organize edilmesinde Balıkesir’i seçtiğiniz için çok teşekkür ediyoruz. Bizim de bir bayan voleybol takımımız var. Geçtiğimiz yıl play-off etabına kaldık. Bu yıl biraz daha orta sıralarda mücadele ediyoruz. Umuyorum ki bu turnuvaların ilimizde düzenlenmesi, voleybol takımımıza olan ilgiyi de artıracaktır” dedi.

TVF yeni yönetimine başarılar dileyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a Ayvalık Zeytinyağı hediye etti. TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ise Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur’a teşekkür plaketi takdim etti.

İlgili Haberler

Kuzeyboru deplasmanda kazandı

admin

Guidetti: Çok iyi sezon geçirdik ama mükemmel değildi

admin

Felipe Fonteles: Halkbank’a imza atmam zor olmadı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası