Voleybol Plus

TVF Yönetimi Şanlıurfa’da

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Yönetim Kurulu Üyesi, Milli Takımlar Sorumlusu ve Basın Sözcüsü Kurtaran Mumcu Şanlıurfa’da ziyaretlerde bulundular.

TVF yönetimi, ilk olarak Haliliye Belediye Başkanı Fevzi Demirkol ile birlikte Şanlıurfa Emniyet Müdürü Veysal Tipioğlu’nu, makamında ziyaret ettiler. Ziyarette Şanlıurfa’da voleybolun geliştirilmesi ve var olan ilginin daha da arttırılması üzerine sohbet edildi.

TVF Başkanı Üstündağ, TVF Asbaşkanı Göksu ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Mumcu akşam yemeğinde, TBMM Avrupa Birliği Uyum Komisyonu Başkanı AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mehmet Kasım Gülpınar, Şanlıurfa Valisi Güngör Azim Tuna ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Çiftçi ile bir araya geldiler. Takım sporlarında voleybol ile elde edilen önemli başarılar ve voleybol hakkında sohbet edildi. Görüşmenin ana maddelerinden birini oluşturan TVF Fabrika Voleybol hakkında detaylı bilgiler verilerek, Şanlıurfa’da voleybolun geliştirilmesi için Şanlıurfa il ve ilçe yönetimleriyle birlikte çalışmalar yapılması yönünde ortak görüş birliğinde bulunuldu.

İlgili Haberler

Fenerbahçe Opet yeni sezonu açtı

admin

Olimpik Gün coşkusu Gaziantep’te yaşandı

admin

Guidetti: Söyleşilerin her anından zevk aldım

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası