Voleybol Plus

TVF Yönetimi, Bursa Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği Gecesi’ne katıldı

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan ve TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, Bursa Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği tarafından organize edilen Bursa Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği Sezon Yemeği Gecesi’ne katıldı.

Organize edilen yemekte; TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi Sevda Işık, Bursa Voleybol İl Temsilcisi Ali İhsan Gözü, Bursa bölgesine ait takım yönetici ve antrenörleri ile Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi yarı finalinde mücadele eden kulüplerin temsilcileri de yer aldı.

Yemekte söz alan TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, “Öncelikle bu güzel geceyi organize eden, tüm paydaşlarla bir araya gelmemizi sağlayan TVF Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz başta olmak üzere Bursa Voleybol Hakemler ve Gözlemciler Derneği ile İl Temsilciliğimize çok teşekkür ediyorum. Pandemi sebebiyle uzun bir süredir bir araya gelmemiz mümkün olmuyordu ancak bu güzel gecede sizlerle bir arada olmaktan dolayı çok mutlu ve gururluyum. Voleybolda güzel işler yapıyoruz. Hem kulüpler hem de milli takımlar düzeyinde elde ettiğimiz başarılarla tüm dünyaya örnek bir ülkeyiz. Umarım kulüplerimizle ve paydaşlarımızla Türk voleybolu için çok daha güzel, çok daha iyi şeyler yapacağız. Birlik ve beraberlik içinde olduğumuz sürece bu güzel camianın başaramayacağı hiçbir şey yok. Voleybola olan ilgi her geçen gün katbekat artıyor. Son olarak Bölgesel Lig başvurularına oldukça yoğun bir talep olduğunu belirtmek istiyorum. Biz samimiyiz, şeffafız, paylaşımcıyız. Paydaşlarımızla her konuda fikir alışverişinde bulunuyoruz. Federasyon olarak Türk voleybolu adına en iyisini yapmaya, en iyi şekilde hizmet etmeye mücadele veren bir ekibiz. Görev süremiz boyunca da ben ve yönetim kurulum voleybol konusunda herkesin yanında ve destek olmaya devam edeceğiz. Hepinize sağlık ve sıhhat diliyor, en içten sevgi ve saygılarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

TVF Başkanı Üstündağ, Sigorta Shop Kadınlar 1. Ligi Final etabında oynanacak karşılaşmalarda da tüm takımlara başarılar diledi.

Gecede; ulusal hakemliğe yükselen voleybol hakemlerine kokartlarını TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert, il hakemliğine terfileri gerçekleşen voleybol hakemlerine kokartlarını TVF Basından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa Alpaslan ile TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu Üyesi Sevda Işık takdim etti.

Gecede; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, aktif hakemlik kariyerinin sona ermesi sebebiyle Ali İhsan Gözü’ne teşekkür plaketi takdim etti.

Bursa Voleybol Hakem ve Gözlemciler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Muzaffer Ergüneş, TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a teşekkür plaketi takdim etti.

TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, Türk voleyboluna katkılarından dolayı TVF Bursa Voleybol İl Temsilcisi Ali İhsan Gözü’ne teşekkür plaketi takdim etti.

İlgili Haberler

Manşet Dergisi’nin 182. sayısı çıktı

admin

Eda Erdem’in heykeli için geri sayım başladı

admin

Filenin Sultanları, ‘Yarın Çok Genç Olacak’ Projesi’ne katıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası