Voleybol Plus

TVF Pro Beach Tour Sinop Etabı başlıyor

Sporculara toplam 40.000 TL para ödülünün dağıtılacağı TVF Pro Beach Tour Sinop Etabı, 30 Haziran–3 Temmuz tarihleri arasında Sinop Kumkapı Plajı’nda gerçekleşecek. Turnuvaya erkekler kategorisinde 20 takım, bayanlar kategorisinde ise 14 takım olmak üzere toplam 34 takım başvurdu.

Sinop Etabı eleme turnuvası yoklaması 30 Haziran Perşembe sabahı 09.00-12.00 saatleri arasında, ana tablo yoklaması ise aynı gün 11.00 – 17.00 saatleri arasında Merkez Saha’da yapılacaktır. Yoklamada orda olduğuna dair imzası bulunmayan takımlar turnuvaya iştirak edemeyecektir. Etabın teknik toplantısı ise yine 30 Haziran Perşembe günü Merkez Saha’da saat 17.30’da yapılacaktır.

Turnuvada erkek sporcuların şortlarının, bayan sporcularının mayolarının aynı olması gerekmektedir. Yedek şort ve mayo da getirilmelidir.

TVF Pro Beach Tour Sinop Etabı’nın erkekler kategorisi final müsabakası 03 Temmuz Pazar günü saat 17.00’de, bayanlar kategorisi final karşılaşması ise aynı gün saat 18.00’de NTVSpor’dan naklen yayınlanacak.

Sonraki Etap: Hopa Etabı (14-17 Temmuz tarihleri arasında)

Hopa Etabı son kayıt tarihi 01 Temmuz 2016’dır. Bu etapta ana tabloya katılım sayısı, erkek kategorisinde 16, bayan kategorisinde ise 12 takımla sınırlandırılmıştır. Tüm ana tablo takımlarının konaklaması TVF tarafından sağlanacaktır.

İlgili Haberler

Samoilovs/Smedins galibiyetle başladı

admin

Pro Beach Ordu Etabı sona erdi

admin

U20 Balkan Plaj Şampiyonasını 3 madalya ile tamamladık

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası