Voleybol Plus

TVF 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı için mesaj yayımladı

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF), Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) ve Türkiye Hentbol Federasyonu (THF), 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

TFF, internet sitesinden yayımladığı mesajda, “93. yılındaki Türkiye Cumhuriyeti ile yaşıt olmaktan her zaman kıvanç duyan Türkiye Futbol Federasyonu olarak, aziz Türk milletinin Cumhuriyet Bayramı’nı kutluyor; Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere tüm şehit ve gazilerimizi şükranla anıyoruz” denildi.

TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun paylaştığı mesajda şu ifadelere yer verildi:

“Cumhuriyetimizin her anlamda gelişmesinin ve bütün değerleriyle sonsuza dek var olmasının, hepimizin ortak sorumluluğu olduğu bilinci ile Cumhuriyet Bayramımızın 93. yılını kutluyor, başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, bu toprakları vatan yapan silah arkadaşlarını, şehit ve gazilerimizi rahmetle anıyoruz.”

TVF, internet sitesinden yayımladığı kutlama mesajında şunları kaydetti:

“29 Ekim 1923’te tüm zorluk ve sıkıntılara rağmen inanç ve kararlılıkla kazanılan cumhuriyetin kabulü ve Türkiye Cumhuriyeti’nin ilanının mimarı olan Gazi Mustafa Kemal Atatürk ile silah arkadaşları başta olmak üzere, kahraman şehit ve gazilerimizi sonsuz minnet ve şükranla anıyoruz.”

THF’nin yayımladığı mesajında ise “Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü, onun kahraman silah arkadaşları ile kanlarıyla, canlarıyla bu toprakları vatan yapan aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi şükranla anıyoruz” ifadesine yer verildi.

İlgili Haberler

Uluslararası Gözlemci ve hakemlerimizin Avrupa Şampiyonası görevleri belli oldu

admin

VakıfBank taraftar ürünleri satışta

admin

Wilfredo Leon için Türkiye transferi açık

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası