Voleybol Plus

Türkiye Kupası ANKÜ GV Okullar’ında

2017-2018 Sezonu Kupa Volley Şampiyonu Halkbank, bu mutluluğunu öğrencilerle kutladı. Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Okullarından gelen davete icabet eden şampiyon sporcular kupa sevincini, kendilerini gönülden destekleyen voleybolseverlerle paylaştı.

Okul Müdürü Mehtap Acar Ünal’ın evsahipliğinde yapılan ziyarete Halkbank’tan sporcular Abdullan Çam, Raydel Hierrezuelo, Velizar Chernokozhev, Alperay Demirciler, Lucas Loh, Ersin Durgut, Hakkı Çapkınoğlu ve Furkan Aydın katıldı. Yardımcı Antrenör Adnan Paşaoğlu da panelin koordinasyonunu üstlendi.

‘Şampiyon geliyor’ olarak isimlendirilen panelde Halkbanklı sporcular önce kendilerini tanıttı, ardından da soruları cevapladı.

Etkinlik, her öğrencinin tüm katılımcılardan imza almasının ardından spor salonunda yapılan gösteri maçı ile sona erdi.

Halkbanklı voleybolcular yarın (21 Aralık) Yunan ekibi PAOK Selanik ekibi ile oynanacak Şampiyonlar Ligi maçına bu davet ve karşılaşmanın ürettiği sinerjiyi de katarak hazırlanmış oldu.

İlgili Haberler

Beşiktaşlı genç voleybolcu Miray Hatun, ABD yolcusu

admin

TVF’den ‘Özel’ maç

admin

Tarım işçisi kız öğrencilerden şampiyon yetiştirdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası