Voleybol Plus

Türkiye Kupası ANKÜ GV Okullar’ında

2017-2018 Sezonu Kupa Volley Şampiyonu Halkbank, bu mutluluğunu öğrencilerle kutladı. Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı Özel Okullarından gelen davete icabet eden şampiyon sporcular kupa sevincini, kendilerini gönülden destekleyen voleybolseverlerle paylaştı.

Okul Müdürü Mehtap Acar Ünal’ın evsahipliğinde yapılan ziyarete Halkbank’tan sporcular Abdullan Çam, Raydel Hierrezuelo, Velizar Chernokozhev, Alperay Demirciler, Lucas Loh, Ersin Durgut, Hakkı Çapkınoğlu ve Furkan Aydın katıldı. Yardımcı Antrenör Adnan Paşaoğlu da panelin koordinasyonunu üstlendi.

‘Şampiyon geliyor’ olarak isimlendirilen panelde Halkbanklı sporcular önce kendilerini tanıttı, ardından da soruları cevapladı.

Etkinlik, her öğrencinin tüm katılımcılardan imza almasının ardından spor salonunda yapılan gösteri maçı ile sona erdi.

Halkbanklı voleybolcular yarın (21 Aralık) Yunan ekibi PAOK Selanik ekibi ile oynanacak Şampiyonlar Ligi maçına bu davet ve karşılaşmanın ürettiği sinerjiyi de katarak hazırlanmış oldu.

İlgili Haberler

Selen Kafadar ile Gökhan Aşıcı evlendi

admin

Hazırlık maçında Bursa BŞ, İstanbul BŞ’yi yendi

admin

Yıldızlı Sohbetler İlayda Nurkan ile devam ediyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası