Voleybol Plus

TRT Spor’da voleybol şöleni

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin iki haftası geride kaldı. Toplamda oynanan 12 maçın 8’i televizyon yayını aracılığıyla voleybolseverlere ulaştırıldı. TRT Spor ve TRT Spor 2’de naklen yayınlanan maçlar, voleybol seyircisinin yüzünü güldürdü.

İlk hafta oynanan Karayolları-Beşiktaş, Fenerbahçe Opet-THY, Vakıfbank-Aydın BŞB. ve Nilüfer Bld.- Galatasaray HDI Sigorta maç yayınlarıyla, 3 farklı şehirde 4 ayrı salonda oynanan müsabakalar izleyicilere sunuldu.

İkinci hafta ise yine dört maç TRT Spor ve TRT Spor 2 ekranlarında yer aldı. PTT-Vakıfbank, THY-Atlas Global Yeşilyurt, Beşiktaş-Fenerbahçe Opet ve Galatasaray HDI Sigorta-Karayolları mücadeleleriyle birlikte voleybolseverler, ligde yer alan on ayrı takımı izleme fırsatı elde etti.

Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde canlı yayınlar gelecek hafta oynanacak Beylikdüzü V.I-PTT, Beşiktaş-Galatasaray HDI Sigorta, Vakıfbank-THY ve Fenerbahçe Opet-Galatasaray HDI Sigorta maçlarıyla devam edecek.

Böylelikle Galatasaray HDI Sigorta, Vakıfbank ve THY’nin tüm maçları; Fenerbahçe Opet, Karayolları, PTT, Beşiktaş’ın iki maçı, Atlas Global Yeşilyurt, Nilüfer Bld., Beylikdüzü V.I ve Aydın BŞB’nin bir maçı ilk üç haftanın ardından yayınlanmış olacak. Eczacıbaşı VitrA’nın ise henüz maçı yayınlanmadı.

İlk 3 haftasın açıklanan Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde naklen yayın dağılımı şu şekilde:

Beşiktaş: 3
THY: 3
VakıfBank: 3
Galatasaray: 3
Karayolları: 2
Fenerbahçe: 2
PTT: 2
Aydın B.şehir Bld.: 1
Nilüfer Bld.: 1
Yeşilyurt: 1
Beylikdüzü: 1
Eczacıbaşı VitrA: 0

İlgili Haberler

THY’de Şeyma Ercan imzayı attı

admin

Jeopark Kula yoluna devam edecek!

admin

İtalya’da Süper Kupa sahibini buldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası