Voleybol Plus

Tijana Boskovic: Bu şampiyonlukta emek var

Bayanlar Voleybol Dünya Kulüpler Şampiyonası’nda üst üste 2. kez zafere ulaşarak tarihe geçen Eczacıbaşı VitrA’nın MVP seçilen yıldızı Tijana Boskovic, sıcağı sıcağına VATAN’a özel röportaj verdi. 19 yaşındaki Sırp pasör çaprazı şunları söyledi:

“Bu şampiyonlukta tüm ekibin eşit payı var. Kulüp yöneticilerimizden salon çalışanlarımıza kadar, teknik, idari, sağlık ekibimiz ve biz oyuncular bir bütün olarak emek verip bu zaferi kazandık. Böyle büyük bir kulüp ve böyle bir takımın parçası olmaktan gurur duyuyorum. MVP olmak benim için çok önemli ama ben hala kat etmem gereken bir yol olduğunu biliyorum. Hem Eczacıbaşı VitrA’da hem kendi milli takımımda tüm önemli kupa ve turnuvaları kazanmak için çalışmaya ve gelişmeye devam etmeliyim. Henüz oyuncu olarak gelişimimi tamamladığımı düşünmüyorum.

Kulübümüzün 50. kuruluş yılında Dünya Kulüpler Şampiyonası kupasını kazanmamız ayrıca bu başarımızı kesinlikle daha da anlamlı kılıyor.”

Murat Yücekök – VATAN – Özel Röportaj

İlgili Haberler

Caner Ergül Halkbank’ta

admin

Avrupa’da bu hafta 2 temsilcimiz sahnede

admin

Ezgi Arslan, Samsun Anakent’te

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası