Voleybol Plus

THY’den Aneta, Funda ve Özge’ye teşekkür

Türk Hava Yolları Spor Kulübü Ceylan Arısan, Freya Aelbrecht ve Anne Buijs’in ardından Aneta Kocmanová Havlíčková, Özge Kırdar Kinasts ve Funda Bilgi’ye de teşekkür ederek yollarını ayırdı.

Türk Hava Yolları Spor Kulübü Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım yaptığı açıklamada, “Önümüzdeki sezon için takımımızı gençleştirmek amacıyla yeniden yapılanmaya gittik. Takım kaptanımız Aneta, 2017 yılından bu yana takımımızın formasını giyen, hem saha içinde hem de dışında örnek gösterilecek yıldız bir sporcu. Takımımızın Sultanlar Ligi’ne terfi etmesinde ve Avrupa serüveninde çok büyük ölçüde payı var. Özge ve Funda son iki sezondur takımımızda forma giydiler. Takımımızda bulundukları süre boyunca azimleri ve tecrübeleriyle ekibimize çok katkıda bulundular. Aneta, Özge ve Funda’ya gelecek yaşantılarında başarılar diliyor, emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

İlgili Haberler

Geçmiş olsun Rıza Cem

admin

Bursa BŞ’den özel ziyaret

admin

Motta’nın dönüşü ve derbi üzerine…

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası