Voleybol Plus

THY Yasemin Özel transferini duyurdu

Türk Hava Yolları Spor Kulübü, son olarak Karayolları Spor Kulübü forması giyen, 1998 doğumlu 184 cm boyundaki yetenekli pasör çaprazı Yasemin Özel ile sözleşme imzaladı.

Yasemin Özel transferi ile ilgili, Öncelikle Türk Hava Yolları ailesine katıldığım için çok mutluyum. Bu sezon hedeflerimiz büyük ve bu hedeflere ulaşmak için elimizden gelen herşeyiyapacağımıza inanıyorum. Benim için de çok büyük tecrübe olacak. Herkes için sakatlıksız, çok güzel bir sezon dilerim.dedi.

Türk Hava Yolları Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım, “Yasemin Özel, takip ettiğimiz ve transfer etmeyi istediğimiz bir sporcuydu. Kısmet bu sezonaymış. Güçlü ve potansiyel sahibi bir pasör çaprazı olduğunu düşünüyoruz. Ekibimize katıldığı için memnunuz. Umarım hem takımımız, hem de Yasemin için başarılı bir sezon olur.” dedi.

Yasemin Özel, voleybola Ankara Karşıyaka Spor Kulübü’ndebaşladı. Ardından İzmir Karşıyaka Spor Kulübü, TVF Spor Lisesi ve Karayolları Spor Kulübü takımlarının formalarını giyen Özel’in, Milli Takımların çeşitli kategorilerde Dünya Dördüncülüğü, Avrupa Üçüncülüğü dereceleri bulunuyor.

 

 

İlgili Haberler

VakıfBank’ın pasörü Naz’dan tatlı bir ara

admin

Nilüfer Bld.’de ayrılık

admin

Federasyon seçim tarihleri belli oldu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası