Voleybol Plus

TFF Başkanı Nihat Özdemir: Yolumuza güzel bir şekilde devam ediyoruz

A Milli Kadın Voleybol Takımımızın, Fransa’yı 3-0 mağlup ettiği karşılaşmayı Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir de Ankara Spor Salonu’nda takip etti. Filenin Sultanları’nın 4’te 4 yaptığı karşılaşma sırasında sorularımızı yanıtlayan Özdemir şunları söyledi:

“Daha önceki videoda da maçlara geleceğiz ve Milli Takımımıza destek vereceğiz demiştim. Yolumuza güzel bir şekilde devam ediyoruz. Salonun durumuna baktığım zaman bundan çok gurur duydum. Ankaralılar, Milli Takımımızı desteklemek için her şeyi yapmışlar. Salon hınca hınç dolu oluyor ve Milli Takımımıza çok güzel destek veriyorlar. Zaten milli maçlar bizim en önemli özelliğimiz olan birlik ve beraberliğimizi gösterdiğimiz en önemli yerlerden biri.

Futbolda da basketbolda da voleybolda da böyle. Herkesi tek tek kutluyorum. Zaten voleybol federasyonumuz göreve geldiğinden beri çok başarılı işler yapıyor ve yapmaya devam ediyor. Hedefimiz burada gruptan çıkıp yarı final, final oynamak. Bunu başaracak güçte bir Milli Takımımız var. Takımımıza başarılar diliyorum.

Biz Türkiye için, Türk sporu için varız. Kimimiz futbolda, kimimiz basketbolda, voleybolda, atletizmde, boksta elinden geleni yapıyor. Olimpik dallarda da çok önemli sporcularla çalışmalar yapıyoruz. Önümüzün açık olduğunu da görüyoruz. İlk olimpiyatlarda çok büyük dereceler elde edeceğiz. Diğer büyük turnuvalar da var. Futbolda da herkesin bildiği gibi ana hedeflerimizden ilki 2020 Avrupa Futbol Şampiyonası’na katılmak. Hangi milli takım olursa olsun fark etmiyor, Türk milleti milli takımların desteğinde.”

İlgili Haberler

Şampiyonlar yurda döndü

admin

Dünya Ebrar Karakurt’u konuşuyor! ‘Türkiye’yi kurtardı’

admin

Karşıyakalı Begüm milli takımda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası