Voleybol Plus

TEB, World Corporate Games’e damga vurdu

Türkiye’de spora en fazla katkı veren kurumlardan biri olan Türk Ekonomi Bankası (TEB), kendi çalışanlarının sportif faaliyetlerine de büyük destek oluyor. TEB kadın ve erkek voleybol takımları; Türkiye şampiyonu sıfatıyla katıldıkları “World Corporate Games” turnuvasında büyük başarı elde etti. Dünyada pek çok ülkede düzenlenen ve branşlarında ülke şampiyonu olan kurumsal takımların dünya şampiyonluğu için mücadele ettiği “World Corporate Games” bu yıl ABD Houston’da yapıldı. TEB Erkek Voleybol takımı turnuvada dünya şampiyonu olurken; TEB Kadın Voleybol takımı ise dünya ikinciliğini kazandı.

TEB Voleybol takımları, Şampiyonadaki voleybol branşında toplamda en yüksek puan alan kurum olarak Türkiye’de elde ettiği başarıyı tekrarladı ve ilk defa bir Türk şirketinin adını, 2017 Yılı World Corporate Games Voleybol Branş Şampiyonu olarak birincilik kürsüsüne yazdırdı.

İlgili Haberler

Galatasaray’da 2 pozitif çıktı

admin

Akif Üstündağ: Türk voleybolu tarihi günler yaşamaya devam edecektir

admin

Nevşehir’de voleybolla tanışan 48 kadın antrenman yaptı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası