Voleybol Plus

Sulltanlar Ligi’nde 5.’lik/6.’lık ve 7.’lik/8.’lik programı belli oldu

2016 – 2017 voleybol sezonu Vestel Venus Sultanlar Ligi’nde beşincilik/altıncılık ve yedincilik/sekizincilik müsabaka programı belli oldu.

Bursa B.Şehir Bld. ile Çanakkale Bld. beşincilik/altıncılık, Halkbank ile Beşiktaş yedincilik/sekizincilik maçlarını yapacaklar. Maçlar 29 Nisan 2017 Cumartesi günü başlayacak.

BEŞİNCİLİK/ALTINCILIK (PLAY-OFF-2.ETAP)
Beşincilik/altıncılık maçlarında; Bursa B.Şehir Bld. ile Çanakkale Bld. içeride ve dışarıda olmak üzere karşılıklı iki müsabaka yapacaklar. İki maçı alan takım lig beşincisi, kaybeden takım lig altıncısı olacak. Galibiyetlerin eşitliğinde üçüncü maç oynanacak ve maçı kazanan takım lig beşincisi, kaybeden takım lig altıncısı olacak.

YEDİNCİLİK-SEKİZİNCİLİK(PLAY-OFF 2. ETAP)
Yedincilik/sekizincilik maçlarında; Halkbank ile Beşiktaş içeride ve dışarıda olmak üzere karşılıklı iki müsabaka yapacaklar. İki maçı alan takım lig yedincisi, kaybeden takım lig sekizincisi olacak. Galibiyetlerin eşitliğinde üçüncü maç oynanacak ve maçı kazanan takım lig yedincisi, kaybeden takım lig sekizincisi olacak.

İlgili Haberler

Kuralar çekiliyor

admin

Çanakkale Belediyespor teknik kadro ile imzaladı

admin

İdmanocağı galibiyetle tanıştı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası