Voleybol Plus

Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu, Beykent Üniversitesi’ni makamında kabul etti

12/29 Temmuz 2018 tarihleri arasında Portekiz’in Coimbra şehrinde Eusa tarafından düzenlenen Üniversiteler arası Avrupa Şampiyonasında Erkekler Voleybol branşında namağlup şampiyon olan ve erkek basketbol branşında ilk senesinde final oynayan Beykent Üniversitesi idareci ve sporcu heyetini 06 ağustos 2018 tarihinde, Ankara’da, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. M. Mehmet KASAPOĞLU makamında kabul etti.

Heyete, Beykent Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkan Vekili Dr.Erkan Çelik başkanlık ederken beraberinde Genel Sekreter Murat SÜSLÜ, SKS Daire Başkanı Halil İbrahim DURU, SKS Koordinatörü Can Düşer, Halkla İlişkiler Müdürü Cansu İbili, Basketbol Tk. Antrenörü Bilal Han Duru, Voleybol Takımı. Antrenörü Barış Sümen, Voleybol Takımı Yrd. Antrenörü. Emre Dirier, voleybol takımı fizyoterapisti İbrahim Erten, sporculardan Tarık Hepşen, Burak Hazırol, Mücahit Altınoöz, Mert Batut, Görkem Sönmez, Özgür Şahin ve Frank Yankuer de hazır bulundular.

Samimi bir ortamda yaklaşık bir saat süren görüşmede Bakan KASAPOĞLU Beyken Üniversitesi’ni göstermiş olduğu başarıdan dolayı tebrik ederek ‘Ülkemize yaşattığınız bu gururdan ve üstün hizmetten dolayı emeği geçen okul yöneticilerimizi ve sporcularımızı kutluyorum’ diyerek sözlerine devam etti.

Sporun Ülke geneline yaygınlaştırılması ve daha geniş kitlelere ulaşmasının bedenen olduğu kadar toplum gelişimi açısından da önemi üzerinde duran Bakan Kasapoğlu “Tüm federasyonlar ile iş birliği yaparak sadece yurt genelinde değil, tıpkı Beykent Üniversitesi örneğinde görüldüğü gibi Yurt Dışında da en iyi sonuçları almak için koordineli olarak çalıştıklarını ifade etti’ Ayrıca tüm halkımızın ve gençlerimizin Spor Bakanlığına ait
tesislerden faydalanmaları için davette bulundu.

Üniversite Heyeti Başkanı Dr. Erkan Çelik, Kabul için Sayın Kasapoğlu’na teşekkür ederek, Bakanlığımızın gerçekleştirdiği tüm spor aktiviteleri ve organizasyonlarını Beykent TV’DEN halkımıza ulaştırabileceklerini ve her zaman bakanlığımızın yanında olduklarını belirtti.

Voleybol Takım Antrenörü Barış Sümen ve basketbol takım antrenörü Bilal Han Duru’dan oynanan turnuva hakkında bilgi alan Bakan Kasapoğlu elde edilen başarının çok kıymetli olduğunu ve müsabakaları turnuva boyunca Bakanlık olarak takip ettiklerini belirtti.

Sağlık Kültür Spor Daire Başkanı Halil İbrahim DURU, turnuva sonrasında Görsel-Yazılı Medyada ve Sosyal Platformlardan kutlamalarda bulunan Bakan Kasapoğlu’na teşekkür ederek, zaman zaman Üniversiteler Avrupa Şampiyonası müsabakaları ile milli takım kamp döneminin çakışması durumunda karşılaşılan sıkıntılardan bahsetti.

Bakan Kasapoğlu, konu hakkında gerekli değerlendirmelerin yapılacağını belirterek, Kurumlar arası ortak çalışma ve özveri çok önemli bir yer teşkil eder, ancak kurumlarımızın koordineli çalışması ile Ülkemizin başarısının artarak devam edebileceğini söyledi.

Spor Bakanı Dr. M. Mehmet Kasapoğlu’nun, samimi ve misafirperver tavrından büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Beykent Üniversitesi Genel Sekreteri Murat SÜSLÜ ile takım kaptanlarının Bakanın ismi yazılı okul formasını kendilerine takdiminden sonra, karşılıklı iyi dilekler ile görüşme sona ermiştir.

İlgili Haberler

Anna Lazareva sağlık kontrolünden geçti

admin

Voleybol Hakemleri ve Gözlemcileri Federasyonu’nda Sultanlara tebrik

admin

TVF Başkanı Üstündağ’a coşkulu karşılama

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası