Voleybol Plus

SMA Hastası Hamza Bebek’ten Akif Üstündağ’a hediye

SMA Hastası Hamza Bebek, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’a hediye yolladı. Ekim ayında Hamza bebeğin tedavisine destek olmak için Sigorta Shop’un düzenlediği ‘Hamza’ya Nefes Ol’ turnuvasına destek veren Türkiye Voleybol Federasyonu adına hediyeyi başkan Mehmet Akif Üstündağ, Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya’nın ellerinden aldı.

SMA hastası Hamza Bebek’in tedavisine destek için kurulan kermesten gelen hediye çok güzel eskitme bir tablo. Bu anlamlı hediye için Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ da teşekkürlerini iletti.

Hediyenin Üstündağ’a ulaşmasını sağlayan Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya, “Türkiye’de birçok SMA hastası var. Biz de elimizden gelen desteği her zaman sağlıyoruz. Bildiğiniz gibi Ekim ayında ‘Hamza’ya Nefes Ol’ turnuvası düzenleyerek,  Hamza bebeğe destek olmaya çalıştık. Yakın zamanda açıklayacağımız yeni projelerimizle bu desteğimiz giderek büyüyecek” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Fenerbahçe’den Caner Pekşen’e teşekkür

admin

Fenerbahçe’de bayramlaşma töreni gerçekleştirildi

admin

Melisa Vargas Malatya’ya gidiyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası