Voleybol Plus

Sıla Çalışkan: Takıma katılmak için sabırsızlanıyorum

Geçtiğimiz günlerde Macaristan’ın son lig ve kupa şampiyonu Vasas Obuda Budapest takımı ile anlaşan başarılı voleybolcu Sıla Çalışkan takıma katkı vermek için sabırsızlandığını söyledi.

Macaristan’ın Vasas Obuda Budapest takımı ile anlaşmaya varan  Sıla Çalışkan yeni bir takım, yeni bir ülke ve hatta yeni bir kültürü tanıyacak olmanın kendisini heyecanlandırdığını ve çok mutlu olduğunu belirtti. Başarılı pasör, ‘’ Her sporcu eminim ki böyle bir deneyimi yaşamak istiyordur. Bende bunu hayata geçirip deneyimleyeceğim için çok güzel duygular içerisindeyim.Perşembe akşamı uçağım var.Cuma günü takıma katılacağım.Gideceğim takım geçen sene hem lig şampiyonu hem de
macaristan kupasını kazanmış bir takım.Bu sene de hedefleri aynı doğrultuda. Bende takıma katılıp hem enerjimle hem de performansımla katkı vermek için sabırsızlanıyorum‘’ açıklamalarında bulundu.

Aynı zamanda seyahat etmeyi de çok sevdiğini dile getiren Sıla Çalışkan, çok güzel bir şehirde oynayacağını da sözlerine ekledi.Çalışkan, ‘’Budapeşte’ye gitme fırsatım olmadı fakat biraz araştırma yaptım ve ne kadar güzel bir şehirde oynayacağımı gördüm.Bu konuda da çok şanslıyım. Vasas ailesine de anlaştığım günden itibaren gösterdikleri ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim.En kısa sürede takıma katılmak için sabırsızlanıyorum.’’ dedi.

İlgili Haberler

Üstünsalih: Sezona ve yeni başarılara hazırız

admin

Merih Çakıroğlu son yolculuğuna uğurlandı

admin

Acun Ilıcalı’ya ‘iş birliği’ çağrısı: Teklifimizi yaptık

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası