Voleybol Plus

Sigorta Shop’tan, TVF katkılarıyla anlamlı turnuva

Sigorta Shop, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun katkılarıyla, SMA hastası Hamza bebeğe yardım etmek amacıyla özel bir voleybol turnuvası organize ediyor.

03-04 Ekim tarihleri arasında İzmir’de bulunan TVF Atatürk Voleybol Salonu Sigorta Shop Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek turnuvada, toplanan tüm bağışlar Hamza bebeğin tedavisinde kullanılacak.

Organizasyona, Sigorta Shop Kalecik Belediye, Karşıyaka, Göztepe ve İzmirspor takımları katılacak. Ayrıca bu anlamlı turnuva TVF Voleybol TV Youtube hesabından canlı yayınlanacak.

Hem Sigorta Shop’un İzmir Atatürk Voleybol Salonu’na yapmış olduğu isim sponsorluğunun, hem de SMA hastası Hamza bebek için organize edilecek turnuvanın tüm detaylarının paylaşılacağı basın toplantısı, 2 Ekim Cuma günü saat 11.00’de TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ ve Sigorta Shop CEO’su Aydın Kaya’nın katılımıyla gerçekleşecek.

Ayrıca basın toplantısında, Sigorta Shop Kalecik Belediye Kaptanı Cansu Hoag, İzmirspor kaptanı Buse Karadan, Karşıyaka Kaptanı Ece Kozdere, Göztepe Kaptanı Gülsüm Alp de yer alacak ve turnuva ile ilgili görüşlerini aktaracak.

Turnuvanın maç programı ise şu şekilde:

3 Ekim Cumartesi
13.00 Sigorta Shop Kalecik Bld.-İzmirspor
16.00 Karşıyaka-Göztepe

4 Ekim Pazar
13.00 Üçüncülük Maçı
16.00 Final Maçı

İlgili Haberler

2024 Olimpiyat Oyunları’nın ev sahibi Paris

admin

CVL Ankara’da 1. haftanın ardından

admin

Ergül Eroğlu, Hazal Selin Arifoğlu, Nilay Karaağaç imzaladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası