Voleybol Plus

Shining Stars’tan açıklama

Uzun yıllardır kendisini tanıdığımız Reşat Arığ hocamızın bugün yapmış olduğu açıklamalarına istinaden voleybol kamuoyunun yanlış bir algılama yapmaması adına bu açıklamayı yapma gereğimiz doğmuştur.

Şirketimizin oyuncuları Hande Korkut ve Bahanur Şahin 29 Kasım 2016 tarihinde kulüp tarafından ödenmemiş alacaklarından vazgeçerek İdmanocağı Spor Kulübü ile yapmış oldukları 2016-2017 sezonun sözleşmelerini karşılıklı anlaşma esasına dayanarak sonlandırmışlardır. İki tarafda bunu yazılı olarak beyan etmiş ve birbirlerini ibra etmişlerdir.

Tabiki hocamızın açıklamalarındaki tüm görüşler hocamızın kendi görüşleridir, sadece saygı duyabiliriz, ancak hocamızın, bu nedenle ( antrenman boykotunu sebep göstererek, bahsi geçen antrenman boykotunu kaç sporcunun yaptığı da konunun daha net anlaşılması için belirtilmelidir) iki sporcumuz ile karşılıklı olarak anlaşarak yollarımızı ayırdık açıklaması kamuoyunda yanlış algılamalara sebep vermiştir. Kendisinin ne kadar dürüst ve duruşu olan bir hoca olduğunu biliyoruz ve bu talihsiz yanlış anlamayı gidereceğine inancımız tamdır.

Saygılarımızla
Umut Barış Yünlü
Shining Stars

İlgili Haberler

Manşet Voleybolun Sesi 12 Yaşında

admin

Üst Düzey Gelişim Semineri İstanbul’da yapıldı

admin

Tribunsel.com yayında!

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası