Voleybol Plus

Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’in Konuğu Ceren Kestirengöz oldu

Shining Stars ‘’Yıldızlı Sohbetler’’ programında Fenerbahçe Opeti’in  başarılı oyuncusu Ceren Kestirengöz’ü konuk olarak ağırladı. Birbirinden önemli konuların konuşulduğu programdan önemli notları şu şekilde derledik:

‘İLK TECRÜBEMİZDE BÖYLE BİR BAŞARI YAKALAMAK HEPİMİZ İÇİN ÖNEM
TAŞIYORDU’

Balkan Voleybol Şampiyonası 2008’de Yunanistan’da bizim ilk turnuvamızdı. İlk turnuvamızda şampiyon olduk. İlk tecrübemizde böyle bir başarı yakalamak hepimiz için büyük bir önem taşıyordu. Çok mutlu ve heyecanlıydık bir de çocuğuyuz nereden baksanız 14-15 yaşındayız. O yüzden edinilen bu değerin zaman geçtikçe daha da iyi anlıyor insan. 4-5 yıl aynı kadro oynamaya devam ettik. O yaşlarda Türk bayrağını temsil etmek çok iyi bir gururdu. Güzel bir jenerasyonduk. Şu an da o arkadaşlarımın çoğu üst liglerde voleybol oynuyor.

’ZORAN TERZIC İLE ÇALIŞMAK ÇOK BÜYÜK BİR ŞANS’

Sonuçta Sırbistan mili takımı özellikle son yıllarda adından sıkça söz ettiren bir takım. Onun atrenörüyle çalışmak her oyuncunun isteyeceği bir şey. O yüzden çok mutluyum.

Fenerbahçe Opet’in başarılı oyuncusu Ceren Kestirengöz’ün konuk olduğu ‘’Yıldızlı Sohbetler’’ programının tamamı Shining Stars YouTube kanalında.

İlgili Haberler

‘Voleybolun Yükselen Yıldızı’ kim?

admin

Ender Kurt vefat etti

admin

FIVB Uluslararası 1. Kademe Antrenör Kursu Bakü’de sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası