Voleybol Plus

Shining Stars-Derin Beyin Çalıştayı’nın videosu yayınlandı

Shining Stars, dün İstanbul Volley Hotel’de Derin Beyin ile birlikte gerçekleştirdiği çalıştay ile ilgili bir video paylaştı. Shining Stars CEO’su Tunç Afşar organizasyonla ilgili şunları söyledi.

“Sporcularımızla bir kez daha gurur duyduk. Tatilde olmalarına rağmen her zaman daha iyiyi istedikleri için kendileri adına önemli olan bu çalıştaya katıldılar. Takvim gereği ve mazereti olan oyuncularımız katılamasalar da çalıştaylarımız periyodik olarak devam edecek. Bir sonraki çalıştayımız yine her sporcu için önemli olan sporcu beslenmesi ile ilgili olacak.”

Derin Beyin eğitim kurucusu ve genel koordinatörü Oğuzhan Gözek ise “Katılımcılara gösterdikleri ilgi için teşekkür ediyoruz. Bu birinci seansımız daha çok demo şeklindeydi. Tunç bey ile belirlediğimiz takvim ile bu seansları devamlı hale getireceğiz. Reaksiyonlar çok olumluydu. Bizim hedefimiz her zaman iyi olanı daha iyi hale getirmek. Çok kısa bir süreçte sporcularımız bu seansların meyvelerini toplayacaktır” ifadelerini kullandı.

İlgili Haberler

Rasic: Altını alıp podyuma çıkmaktan daha güzel bir his yok

admin

Halkbank Hopa’da gönülleri fethetti

admin

Boğaziçi’nde Telekom-Eczacıbaşı finali

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası