Voleybol Plus

Serik’te öğrenciler voleybol turnuvası’nda yarıştı

Antalya’nın Serik İlçesi’nde yaz Kuran kurslarına katılan kız öğrenciler arasında düzenlenen Voleybol Turnuvası sona erdi.

Serik Müftülüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü işbirliğiyle yaz Kuran kursları kız öğrencileri arasında Voleybol Turnuvası düzenlendi. İlk defa yapılan ve 2 Ağustos’ta 100’üncü Yıl Spor Salonu’nda başlayan turnuvaya Alaaddin, Üründü, Süleymanağa ve Küçük Belkıs Kuran kurslarının öğrencileri katıldı. Turnuvada Alaaddin Kız Kuran Kursu birinci, Üründü Kız Kuran Kursu ikinci, Süleymanağa Kız Kuran Kursu üçüncü ve Küçük Belkıs Kız Kuran Kursu dördüncü oldu. Turnuva sonunda dereceye giren takımlara kupalarını Müftü vekili Mustafa Güner, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Mevlüt Özen, antrenör İsa Seyyar ve Müftülük Gençlik Koordinatörü İsmail Eken verdi.

Müftü vekili Mustafa Güner, “Biz aynı zamanda cami ve kurslarda okuttuğumuz çocukların velisi sayılırız. Çocuklarımızın dini yönden eğitimi, zihni yönden eğitimine önem verdiğimiz kadar fiziken ve bedenen de eğitimli ve zinde olmalarını arzu ediyoruz. Enerjilerini boş işlerde değil meşru olan spor dallarında harcamalarını istiyoruz. Çünkü biz spor yapmayı tavsiye eden bir peygamberin ümmetiyiz” dedi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Özen de “İlçe müftülüğümüzle ilk defa düzenlediğimiz Voleybol Turnuvası’nda dostluk kazandı. İnşallah gelecek yıllarda daha çok spor dalında turnuvalar düzenleyeceğiz” diye konuştu.

İlgili Haberler

Mamak protokolünden voleybol maçı

admin

İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nda genç ve tecrübe bir arada

admin

Halkbanklılardan corona virüs mesajı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası