Voleybol Plus

Seramiksan Yıldız Takımı, Türkiye Şampiyonası’nda

Seramiksan Spor Kulübü altyapı takımlarının başarılarına bir yenisi daha eklendi. Manisa Genç Kızlar kategorisinde il birincisi olan Genç Kuğuların grup birincisi olmasının ardından Manisa Şampiyonu Yıldız Kuğular da grup birincisi oldu. Yıldız Kuğular, 2-9 Haziran tarihlerinde Bursa’da oynanacak Türkiye Şampiyonası maçlarında Manisa’yı temsil edecek.

Sezon başından itibaren üstün performans sergileyen Yıldız Kuğular, Grup Birinciliği müsabakalarında rakipleri Bodrum İhtisas Spor, Denizli Gençlik Hizmetleri, Işıkkent Spor Kulübü, Aydın Gençlik Hizmetleri ile karşılaştı. Yıldız Kuğular Grup Birinciliği müsabakalarında başarılı performansı ve güçlü kadrosuyla dört rakibini de yendi.

Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul “Altyapı takımlarımızın başarılarının gururunu yaşıyoruz. Genç Kuğularımızın ardından Yıldız Kuğularımız da grup birincisi oldu. İki takımımızın da Türkiye Şampiyonası’nda Manisa’yı temsil edeceği için çok mutluyuz. Türkiye Şampiyonası maçlarında başarılara imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Yıldız ve Genç Kuğularımıza başarılar diliyoruz.” dedi.

İlgili Haberler

Karşıyaka’dan altyapı atağı

admin

Hilal Kocakara-Gülce Güçtekin: Ne mutlu ki; bu büyüklüğü çok küçük yaşta fark ettik

admin

Kepirtepe Anadolu Lisesi öğrencileri grup maçları için Balıkesir’e gitti

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası