Voleybol Plus

Seramiksan Okullar Arası Mini Voleybol Turnuvası başladı

Seramiksan Spor Kulübü tarafından her yıl organize edilen ve bu yıl 6.sı düzenlenen Okullararası Mini Voleybol Turnuvasında ilk gün, oynanan 8 karşılaşma ile sona erdi.

Voleybola olan ilginin her geçen gün arttığı Turgutlu’nun genç yetenekler çıkartan bir merkez olması için düzenlenen turnuvaya 16 okuldan 160 sporcu katılıyor.

Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul yapmış olduğu açıklamada “Sultanlar Ligi’nde yerini garantileyen A Takımımızın, istikrarlı bir performans gösterebilmesi ve başarı çıtasını daha da yükseltebilmesi için altyapımızın güçlü olması şart. Amacımız Turgutlu’nun bayan voleybolunda en üst seviyelerde yer almasını sağlamak ve başarılı sporcular yetiştirmek. Kulüp olarak Turgutlu’muzda böyle bir potansiyelin varlığına inanıyor ve destekliyoruz.” dedi.

26 Mayıs Cuma günü başlayan, 16 okulun katılımıyla gerçekleşen Mini Voleybol Turnuvası, 3 Haziran Cumartesi günü oynanacak final maçları ve ödül töreniyle son bulacak.

TURNUVAYA KATILAN OKULLAR

19 Mayıs Ortaokulu – 7 Eylül Ortaokulu – Avşar Ortaokulu – Bilgikent Okulları – Gazi Ortaokulu – Hasan Ferdi Ortaokulu – Hasan Üzmez Ortaokulu – İhsan Erturgut Ortaokulu – İzzettin 75. Yıl Ortaokulu – Kocatürk Koleji – Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu – Sabiha Erturgut Ortaokulu – Samiye Nuri Sevil Ortaokulu – Şadi Turgutlu Ortaokulu – Şehit Abdullah Tayyip Olçak Ortaokulu – Turgutlu İmam Hatip Ortaokulu

İlgili Haberler

Tofaş 4 takımla Türkiye Şampiyonaları’nda

admin

Burdur’da voleybol turnuvası

admin

Festival Voleybol Genç Erkeklerde şampiyon Ziraat Bankası

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası