Voleybol Plus

Selçuk Keskin: Büyük bir adım attık

Voleybolda Efeler Ligi 2021-2022 sezonu hazırlıkları için Bolu’da bulunan Halkbank’ta kampın sona erdi. Kondisyon yüklenen, teknik, taktik ve mental pratiklerin yapıldığı kampa Milli Takım kadrosunda bulunan oyuncular yer almadı.

Başkent ekibinin milli pasörü ismi Selçuk Keskin yaptığı değerlendirmede kampın oldukça keyifli ve verimli geçtiğini söyledi. Bolu’da kondisyon depoladıklarını, bunun yanında da bir çok yeni oyuncunun birbirlerini daha iyi tanıma olanağı bulduğunu dile getiren milli pasör şu bilgileri verdi:

“Saha içindeki anlaşma kadar saha dışındaki anlaşmanın önemine çok inanan bir takım oyuncusuyum. Bu tarz birlikteliklerin, saha dışı aktivitelerin takım olabilmek adına çok çok önemli olduğunu düşünüyorum. Bize bu sıcak günlerde Bolu’da kamp yapma fırsatı verdikleri için kulübümüz ve hocalarımıza çok teşekkür ediyorum.”

‘İstediğimizi aldık’

“Kamptan almak istediğimiz verimi tam olarak aldık bence” diyen Keskin, “Sanırım ve umarım teknik heyetimiz de aynı şekilde düşünüyordur. Bir spor gerçeği olarak, birbirini tam manasıyla anlayan ekipler başarıya daha çabuk ulaşırlar. Biz de bu kamp sayesinde büyük bir adım attık. Yeni bir mantaliteyle, yeni bir Halkbank olmak için önemli ve keyifli bir süreçti.

İnanıyorum ki, bu kampın faydasını sezon içinde fazlasıyla göreceğiz. Böyle çalışmaya devam ettiğimiz sürece tüm voleybolseverlere keyifli bir Halkbank izlettireceğimizden kimsenin kuşkusu olmasın” diyerek sözlerini tamamladı.

İlgili Haberler

Ataman Güneyligil: 5 oyuncuma sokağa çıkma yasağı geldi

admin

THY’den Ada Germen’e teşekkür

admin

Spor Toto Şampiyonlar Kupası maçı Nurper Özbar’ın

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası