Voleybol Plus

Selahattin Süleymanoğlu: Ödülü rahmetli babama atfediyorum

Merhum spor yazarı Arman Talay'ı anmak için verilen 2017 Spor Ödülleri sahiplerini buldu.

Türkiye Spor Yazarları Derneği (TSYD) Ankara Şubesi’nde düzenlenen Arman Talay 2017 Spor Ödülleri törenine, belediye başkanları, spor yazarları, antrenör ve sporcular katıldı. Törende, sezonu şampiyon tamamlayan Halkbank Erkek Voleybol Takımı’nın yanı sıra, amatör futbola hizmet veren antrenör ve sporcular dahil 75 kişiye plaket verildi.

Halkbank Kulübünde Başkan Selahattin Süleymanoğlu’nun yanı sıra Başantrenör Slobodan Kovac, kaptan Burutay Subaşı ve medya sorumlusu Hasan Kulaç ödüle layık görüldü. Türkiye’de bulunmayan Kovac’ın yerine plaketini yardımcı antrenör Taner Atik aldı. Selahattin Süleymanoğlu, yaptığı açıklamada kulübü adına teşekkür etti ve ödülünü 30 Mart’ta kaybettiği babası Abdullah Süleymanoğlu’na adadı. Süleymanoğlu, “Rahmetli babam, voleybolu çok sever, maçları da izlerdi. O nedenle bu ödülü rahmetli babama atfediyorum” diye konuştu.

1938-1998 yıllarında yaşayan Arman Talay, TSYD ve Spor Kulübü Derneği Ankara Şubesi başkanlığı yaptı. Amatör futbola verdiği önem ve destekle bilinen Talay, farklı gazete ve kanallarda muhabirlik ve yöneticilik görevlerinde de bulundu.

İlgili Haberler

Halkbank ile Sorgun Bld. yenişemedi

admin

Jan de Brandt 8 dil biliyor oyuncularını Türkçe uyarıyor

admin

Nilüfer Bld. ilk galibiyetini aldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası