Voleybol Plus

Sarı Melekler yeni sezona merhaba dedi

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı, 2016-2017 sezonunu bugün akşam saatlerinde Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’nde yaptığı antrenmanla açtı.

Antrenör Marcello Abbondanza yönetimindeki sezonun ilk antrenmanı saat 17:00’da başladı ve 1 saat 30 dakika sürdü. Açma germe hareketleriyle başlayan antrenman koşuyla devam etti. Ardından 3’erli gruplar halinde manşet ve pas çalışması yapan oyuncular, topla birlikte yapılan ısınma hareketleriyle antrenmanı tamamladı.

Milli takımlarında bulunan Yeon Koung Kim, Natalia Pereira ve Nootsara Tomkom, sezonun ilk antrenmanında yer almadı.

Marcello Abbondanza ile Faruk Feray Dzankovic’in Doğum Günü Kutlandı

Sezonun ilk antrenmanının ardından antrenör Marcello Abbondanza ile yardımcı antrenör Faruk Feray Dzankovic’in doğum günü, teknik heyet ve oyuncularımız tarafından kutlandı.

Yeni yaşlarına giren antrenörümüz Marcello Abbondanza ile Yardımcı Antrenör Faruk Feray Dzankovic, kendileri için hazırlanan doğum günü pastasının mumlarını üfledi ve arkadaşlarının tebriklerini kabul etti.

İlgili Haberler

Zübeyde hanımın kızları tarih yazıyor

admin

Mustafa Cengiz: Galatasaray dev bir buz dağıdır

admin

Kuzeyboru, Galatasaray’a iddialı hazırlanıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası