Voleybol Plus

Şanlıurfa’da minikler turnuvası sona erdi

Şanlıurfa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen okullar arası minikler Voleybol turnuvası sona erdi.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen minikler Voleybol turnuvası final karşılaşmayla sona erdi. GAP Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi spor salonunda düzenlenen ve 100’e yakın okulun katılımı ile gerçekleşen müsabakalarda Kızlarda Viranşehir Yenişehir Ortaokulu, erkeklerde ise Viranşehir Yukarı Sarpın Ortaokulu şampiyon oldu.

Her çocuğun spor ile tanışması gerektiğini ifade eden Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hakan Keşküş, bu konuda okullara büyük iş düştüğünü belirterek, “Öğrencileri spora yönlendirme noktasında Okul sporlarının büyük bir görev üstlendiğinin kanaatindeyiz. Bu nedenle okul sporlarına çok önem veriyoruz gençlerin müsabakalarda böyle kıyasıya yarışması bizleri mutlu ediyor. Spora olan sevgilerini görmüş oluyoruz” dedi.

Dereceye giren okullara ödülleri; Gençlik Hizmetleri ve Spor Şube Müdürü Murat Bağış, Milli Eğitim Şube Müdürü İbrahim Canbek ve Fevzi Çelik tarafından verildi.

İlgili Haberler

İstanbul B.Şehir Bld. 3. bitirdi

admin

Genç Erkekler Türkiye şampiyonu Galatasaray

admin

Osmaniye’de okullararası turnuva tamamlandı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası