Voleybol Plus

Samsun Lojistik’ten Plaj Voleyboluna destek

Son dönemlerde gerek tesis gerekse ulusal ve uluslararası spor organizasyonlarına ev sahipliği yapan Samsun’un önde gelen lojistik firmalarından Samsun Lojistik, şehirde düzenlenen plaj voleybolu turnuvalarının da etkisiyle TVF PRO Beach Tour Lefkoşa Etabı için Milli Voleybolcularımız Selçuk Şekerci ve Caner Çiçekoğlu’na sponsor oldu.

Samsun Lojistik firması olarak şehirlerinde düzenlenen Plaj Voleybolu turnuvalarını takip ettiklerini ve bu güzel oyunun içinde yer almak istediklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Reis, en yakın turnuva olan Lefkoşa’da yer almayı hedefleyerek temaslara başladıklarını belirtiyor. Camiadan ve iş çevresinden aldıkları bilgilere dayanarak, Plaj Voleybolu Milli Takımı oyuncularından Selçuk Şekerci ile irtibata geçtiklerini belirten genç yönetici, ‘Milli bir sporcudan beklediklerinden çok daha fazla bir tevazu ile karşılaştığım Selçuk kardeşime ve bu etapta kendisi ile bizi hedefe götürecek Caner kardeşimize kanım ısındı. Firma olarak bir şekilde bu keyifli oyunun içinde yer almayı ve Türk Plaj Voleybolu’nun gelişimine katkıda bulunmayı düşündük ve yetkili kurullarımızdan bu iki Milli Sporcumuza destek vermeyi kararlaştırdık. Umarım desteğimizle gerek Samsun’a gerekse Plaj Voleybolu’na dilediğimiz katkıyı sağlayabiliriz’ diyerek görüşlerini açıkladı.

Selçuk Şekerci ve Caner Çiçekoğlu’ndan oluşan Samsun Lojistik Plaj Voleybolu takımı, Lefkoşa’da dün başlayan TVF PRO Beach Tour Lefkoşa Etabı’nda 3 Ağustos Çarşamba günü oynadıkları iki maçı da 2-0 kazanarak turnuvaya iyi bir giriş yaptılar.

İlgili Haberler

Plaj Avrupa Şampiyonası’nın ana tablo maçları başladı

admin

Moskova GS’de erkeklerde zafer Losiak/Kantor’un

admin

Balkan Beach Tour başladı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası