Voleybol Plus

Şampiyonlar Ligi’nde Korona Virüs endişesi

Eczacıbaşı VitrA ve Fenerbahçe Opet’in CEV Şampiyonlar Ligi Çeyrek Final mücadelelerinde İtalya’da oynayacakları maçlar yapılan itirazlara rağmen iptal edilmedi. İtalya’da bilindiği üzere Korona Virüs alarmı sebebiyle futbol ligleri dahil, birçok müsabaka ilerki tarihlere ertelendi ya da seyircisiz oynanma kararı alındı. Şampiyonlar Ligi maçları ise Cev tarafından iptal edilmedi ve müsabakaların planlanan tarihte,bir kısmının da seyirciye açık şekilde oynatılacağı duyuruldu. Birçok önlem alınsa da yayılmaya devam eden salgına rağmen mücadelelerin seyirciye açık ve yakın tarihte oynanacak olması sağlık açısından büyük risk teşkil ediyor.  Bu endişe verici durum hakkında, CEV’in kararını değiştirmesi bekleniyor.

Son dakika:Öte yandan, son açıklamalara göre Türkiye-İtalya uçuşları çift yönlü olarak durduruldu. Mücadelelerin akıbetinin ne olacağı merak konusu.

İlgili Haberler

Arkas, İtalya’dan puan çıkartamadı

admin

Neslihan Demir Güler:”Şansımız devam ediyor.”

admin

Meliha İsmailoğlu: Hiçbir zaman pes etmedik

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası