Voleybol Plus

Ramazan Yıldırım: 2020-21’de Şampiyonlar Ligi’ni kazanmak istiyoruz

THY Genel Sekreteri Ramazan Yıldırım World Of Volley’e röportaj verdi:

1- Bu sene Sultanlar Ligi’nde mücadele edeceksiniz. Bu konuda düşünceleriniz nelerdir?
Sultanlar Ligi dünyadaki en değerli liglerden biri ve bildiğiniz gibi Türk Hava Yolları da ülkemizin bayrak taşıyıcı hava yolu. Markamızın vizyonu ile örtüşen bir ligde mücadele edeceğimiz için çok heyecanlı ve mutluyuz. Takımımız son iki sezonda üst üste lige yükselerek çarpıcı bir başarı yakaladı. Düzgün yapılanmış organizasyonumuz takım üyelerini çok motive etti. Böylece, bu kadar bir kısa sürede kimyamız tuttu ve Sultanlar Ligi’nde mücadele etmeye hazır hale geldik.

2- 2018/2019 sezonu için takımın hedefleri nelerdir?
Güncel hedefimiz ligi Avrupa Kupaları’na katılacak pozisyonda bitirmek.

3- Vakıfbank’da çalıştınız. Kulüp organizasyonu, tesisler, oyuncular ve ekip olarak Vakıfbank ve Türk Hava Yolları’nı karşılaştırmanızı istesek ne dersiniz?
İmkanlarımız, tecrübemiz ve kariyerimiz diğer kulüplerle kıyaslanamayacak kadar üst seviyede. Türk Hava Yolları bir dünya markası. Bu takımın hedefi de aynı doğrultuda.

4- Şu anki takımdan memnun musunuz?
Son iki sezonda, takımımızdaki oyuncuları seçerken sadece kariyerlerine ve performanslarına göre değil, aynı zamanda karakterlerine de çok dikkat ederek seçtik. Takım üyelerini ailemiz olarak görüyoruz, takımımızı da bu stratejiyle kuruyoruz. Takımımız için çok seçiciyiz. Bu sene de, hiç pes etmeyen ve sonuna kadar savaşan oyuncularla çalışıyoruz. Teknik ekibimiz ve oyuncularımız çok çalışkanlar ve bu kadar kendini işlerine adayan kişilerle çalışıyor olmak bizleri mutlu ediyor.

5- Gelecekte kulübün planları nelerdir?
Biz kuruluşumuzdan itibaren 5 yıllık bir proje ile yola çıktık. İlk bölüm hiç fire vermeden Sultanlar Ligi’ne yükselmekti, ki bunu başardık. Daha önce de söylediğim gibi ikinci bölüm bu sene başlıyor ve hedefimiz ligi Avrupa Kupaları’na katılacak pozisyonda bitirmek. 2019-2020 sezonunda Avrupa Kupası kazanmayı ve ligi de Şampiyonlar Ligi’ne katılacak pozisyonda bitirmeyi istiyoruz. 2020-2021 sezonunda ise hedefimiz Şampiyonlar Ligi Kupasını kazanmak.

İlgili Haberler

Altyapı Kız Milli Takımlar Sporcu Taramaları Antalya’da yapıldı

admin

Çukurova Bld.’nin ziyaretçileri vardı

admin

TEB, World Corporate Games’e damga vurdu

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası