Voleybol Plus

Rahimova: “Kupalar kazanmak için gereğini yapacağım”

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımı’nım yeni transferlerinden Azeri pasör çaprazı Polina Rahimova İstanbul’a geldi ve ilk açıklamalarını resmi siteye yaptı.

Mutlu ve heyecanlı olduğunu dile getiren 27 yaşındaki oyuncu Polina Rahimova, “Bu camianın bir ferdi olduğum için çok heyecanlıyım. Fenerbahçe çok büyük bir kulüp. Bu ailenin bir parçası olmaktan dolayı çok mutluyum. Başarılı olmak ve kupalar kazanmak için gereğini yapacağım” dedi.

Daha iyi seviyeye gelmek için çalışmaya devam edeceğini vurgulayan yeni Sarı Melek, “Fenerbahçe’nin en iyi takım olduğunu düşünüyorum. Takımla birlikte daha yüksek seviyelere gelmek için çalışacağım. İnşallah beraber kupalar alacağız” diye konuştu.

Takımda tanıdığı oyuncuların olduğunu ifade eden Polina Rahimova, “Kaptan Eda’yı tanıyorum. Çok savaşçı ruhlu bir oyuncu. Onunla beraber oynayacak olmaktan dolayı çok heyecanlıyım. Bahar ve Natalia Pereira’yı da tanıyorum. Şu anda isimlerini hatırlayamasam da diğer oyuncuları da biliyorum” diyerek sözlerini noktaladı.

İlgili Haberler

TVF’den takvim tepkisi

admin

Eczacıbaşı VitrA Avrupa Üçüncüsü

admin

VakıfBank’tan 3’te 3

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası