Voleybol Plus

Pro Beach Tour İzmir’de madalya ve ödüller sahiplerini buldu

2018 Pro Beach Tour İzmir Etabı’nda dün (01 Nisan 2018, Pazar), oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Aleyna Vence – Khakimzanova Ksenia ikilisine madalyalarını; Türk Böbrek Vakfı Başkanı Timur Erk, kupalarını; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Ebru Karayılan – Tuğba Özdemir ikilisi madalyalarını ve kupalarını; Lions 118R Federasyonu Başkan Yardımcısı Ali Kemal Çemberci’den aldılar.

Turnuvanın üçüncüsü olan Selin Yurtsever – Melis Ece Yurtsever ikilisine ise madalyalarını ve kupalarını; TVF İzmir Voleybol İl Temsilcisi Hakan Gürsü verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Murat Giginoğlu – Volkan Göğtepe ikilisine ise madalyalarını; Lions 118R Federasyon Başkanı Hayri Tuna Yükselen, kupalarını; TVF Başkanvekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Sefa Urlu – Hasan Hüseyin Mermer ikilisi madalyalarını TVF Plaj ve Kar Voleybolu Yönetmeni Oğuz Değirmenci verdi.

Turnuvanın üçüncüsü olan Ali Berke Sağır – Engin Özbek ikilisine ise madalyalarını ve kupalarını TVF İzmir Voleybol İl Temsilciliği İl Hakem Kurulu Üyesi Nektel Koyuncu verdi.

İlgili Haberler

Katar boykot sonrası geri adım attı… Bikini krizi sona erdi

admin

20 Yaş Altı Plaj Voleybolu Türkiye Şampiyonası sona erdi

admin

CEV U22 Plaj Voleybolu Avrupa Şampiyonası Final Günü Maçları TVF YouTube’da

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası