Voleybol Plus

Pro Beach Ordu Etabı sona erdi

Ordu Valiliği ve Ordu Belediyesi işbirliği ile düzenlenen 2018 TVF Plaj Voleybolu Türkiye Serisi Pro Beach Tour Ordu Etabı, bugün (14 Temmuz 2018, Cumartesi) erkekler kategorisinde oynanan final karşılaşmalar ile sona erdi.

Günün ilk yarı final karşılaşmasında Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır ikilisi ile Mehmet Çıvgın/İsmail Ayırıcı ikilisi karşı karşıya geldi. Rakibini 21-16 ve 21-15‘lik setlerle 2-0 mağlup eden Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır ikilisi finale yükselen ilk takım oldu.

İkinci yarı final mücadelesinde ise; Burak Balıbey/Behzad Haddade Kahnamouee ikilisi ile Emirhan Ulutaş/Mecit Eryılmaz ikilisi karşı karşıya geldi. Rakibini tie-break seti sonucunda 2-1 (21-19, 19-21, 23-21) mağlup eden Burak Balıbey/Behzad Haddade Kahnamouee ikilisi finalde Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır ikilisinin rakibi oldu.

Üçüncülük mücadelesinde; rakibi Emirhan Ulutaş/Mecit Eryılmaz ikilisini 21-17 ve 21-18‘lik setlerle 2-0 mağlup eden Mehmet Çıvgın/İsmail Ayırıcı ikilisi turnuvayı 3. sırada tamamladı.

Finalde ise Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır ikilisi ile Burak Balıbey/Behzad Haddade Kahnamouee ikilisi şampiyonluk için karşı karşıya geldi. Rakibini 25-23 ve 21-18’lik setlerle 2-0 mağlup eden Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır ikilisi, Ordu Etabı’nı şampiyon olarak tamamladı.

KUPA VE MADALYALAR SAHİPLERİNİ BULDU

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Mehmet Çıvgın/İsmail Ayırıcı takımına kupa ve madalyalarını; Ordu Altınordu Belediye Başkan Yardımcısı Aydın Şaşmaz ve Ordu Açı Lisesi Müdürü Sayın Emel Topkaya verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Klassis (Burak Balıbey/Behzad H.K.) ikilisine kupa ve madalyalarını Ordu Altınordu Belediye Başkanı Engin Tekintaş ve Bahçeşehir Okulları Ordu Enver Yücel Kampüsü Müdürü Reyhan Pınar Tokatlı verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Hakan Göğtepe/İbrahim Çadır ikilisine ise; madalyalarını Türkiye Voleybol Federasyonu adına MHGK Üyesi İbrahim Tarun, kupalarını ise; Ordu Vali Yardımcısı Adem Öztürk verdi.

İlgili Haberler

Pro Beach Tour İzmir Etabı sona erdi

admin

Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası, Balıkesir’de başlıyor

admin

Menegatti/Orsi Toth’tan iyi başlangıç

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası