Voleybol Plus

Plaj Voleybolu Dünya Turu Alanya Etabı başladı

Dünya’nın en önemli Plaj Voleybolu organizasyonlarından biri olan FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu’nun 1 Yıldızlı ayaklarından biri olan Alanya Etabı, bugün (31 Mayıs 2018, Perşembe) Alanya Damlataş Plajı’nda oynanan eleme karşılaşmaları ile başladı.

Erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Doğukan Ulu – Dündar Yıldırım ikilisi, eleme turundaki ilk maçında İtalya’dan Matteo Galli – Filippo Boesso ikilisine 19-21 ve 14-21’lik setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisindeki diğer temsilcimiz Hakan Göğtepe – Mehmet Cıvgın ikilisi ise; Hollanda’dan Sven Vismans – Jannes van der Ham ikilisine 21-11 ve 21-16’lık setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisindeki bir diğer temsilcimiz Hasan Hüseyin Yıldırım – Mustafa Susam ikilisi ise; İngiltere’den Luis Javier Bello Fernandez Echevarria – Joaquin Bello ikilisine 21-12 ve 21-10’luk setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Erkekler kategorisindeki temsilcilerimizden Burak Balıbey – Koray Baytemur ikilisi, eleme turundaki ilk maçında Mısır’dan Ahmed Fahmy Farag – Abdelrahman Fayed ikilisine 19-21 ve 11-21’lik setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

Bayanlar kategorisindeki temsilcilerimizden Aysu Ceylan – Aysun Suna Alan ikilisi, eleme turundaki ilk maçında Avusturya’dan Dorina Klinger – Valerie Teufl ikilisine 9-21 ve 8-21’lik setlerle 2-0 mağlup olarak turnuvaya veda ettiler.

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu Alanya Etabı’nda yarın (1 Haziran 2018, Cuma) ana tablo müsabakaları oynanacak.

FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu’nun 1 Yıldızlı Alanya Etabı, 3 Haziran 2018, Pazar günü oynanacak final karşılaşmalarıyla tamamlanacak.

Seyirci girişinin ücretsiz olacağı bu dev organizasyona tüm halkımız davetlidir.

İlgili Haberler

Plaj Voleybolu Dünya Turu 3 Yıldızlı Mersin Etabı devam ediyor

admin

Plaj’da Dünya Şampiyonası İçin Wild Card Alan Takımlar Belli Oldu

admin

TVF Pro Beach Tour Dikili Etabı sona erdi

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası