Voleybol Plus

Plaj Ligi Finalleri’nde kupa ve madalyalar sahiplerini buldu

Türkiye Voleybol Federasyonu ve Sinop Belediyesi işbirliğinde düzenlenen Plaj Voleybolu Kulüpler Ligi Finalleri’nde kupa ve madalyalar, dün (22 Temmuz 2018, Pazar), Sinop Kumkapı Halk Plajı’nda erkekler ve bayanlar kategorilerinde oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle sahiplerini buldu.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Kirazlı Vakıf (Hakan Göğtepe-İbrahim Çadır) takımına madalyalarını ve kupalarını; TVF Plaj Voleybolu Kurul Üyesi Murat Bostan, çeklerini ise; TVF Bilgi Teknolojileri Sorumlusu ve Müsabaka Direktörü Mehmet Semiz verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Şimşek Gençlik Spor (Ali Berke Sağır-Ali Cebeci) takımına madalyalarını ve kupalarını TVF Bilgi Teknolojileri Sorumlusu ve Müsabaka Direktörü Mehmet Semiz, çeklerini ise; Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı Salim Akbaş verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Turkey Volleyball Camps (Nuri Şahin-Caner Çiçekoğlu) takımına ise; madalyalarını TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener , kupalarını; Sinop Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Oktay, çeklerini ise; TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener ile Sinop Belediye Başkan Yardımcısı Bülent Oktay verdi.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Keçiören Bld. (Burcu Atasoy-Ebru Karayılan) takımına madalyalarını ve kupalarını; Sinop Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmail Damaroğlu, çeklerini ise; Gençlik ve Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan GMB Çamlık Spor (Buğra Eryıldız-Selin Yurtsever) takımına madalyalarını ve kupalarını TVF Plaj Voleybolu Kurul Üyesi Meltem Emel Öztürk, çeklerini ise; Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı Salim Akbaş verdi.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Çamlık Spor (Esra Betül Çetin-Merve Çelebi) takımına ise; madalyalarını TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener, kupalarını Sinop Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Balfidan, çeklerini ise; Sinop Belediye Başkan Yardımcısı Rahmi Balfidan ile TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener verdi.

Ayrıca; TVF Merkez Hakem ve Gözlemciler Kurulu Başkanı Aziz Yener, Sinop Belediye Başkanı Baki Ergül’e, Sinop Belediye Başkan Yardımcıları Bülent Oktay ve Rahmi Balfidan’a; Sinop Belediyesi Özel Kalem Müdürü İsmet Damaroğlu ve TVF Plaj Voleybolu Kurul Üyesi Murat Bostan’ a organizasyonu düzenlemelerinden dolayı şükran plaketi verdi.

İlgili Haberler

U20 Balkan Plaj Voleybolu Şampiyonası’nda 2. gün sona erdi

admin

Nicolai/Lupo ikilisi Avrupa Şampiyonu !

admin

2022 Voleybol Dünyası Plaj Voleybolu şampiyonası başlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası