Voleybol Plus

Plaj Dünya Turu Alanya Etabı’nda ödüller sahiplerini buldu

2018 FIVB Plaj Voleybolu Dünya Turu 1 Yıldızlı Alanya Etabı’nda bugün (3 Haziran 2018, Pazar), oynanan final maçlarından sonra yapılan törenle, kupa, madalya ve ödüller sahiplerini buldu.

Bayanlar kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Rusya’dan Rudykh/Zayonchkovskaya ikilisine madalya ve ödül çeklerini FIVB/CEV Teknik Delegesi Herwin Brilleman verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Millilerimiz Aleyna Vence – Buğra Eryıldız ikilisini kupa, madalyaları ve ödül çeklerini; Alanya Teleferik A.Ş. Genel Müdürü Muhtar Kurt’tan aldılar.

Bayanlar kategorisinin şampiyonları Almanya’dan Schneider – Seeber ikilisine madalyalarını Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kupa ve ödül çeklerini TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Erkekler kategorisinde turnuvanın üçüncüsü olan Rusya’dan Denin/Denysenko ikilisine ise madalyaları ve ödül çeklerini; Alanya Belediyesi Spor Müdürü Levent Uğur verdi.

Turnuvayı ikinci olarak tamamlayan Millilerimiz Murat Giginoglu – Volkan Göğtepe ikilisine madalya ve ödül çeklerini; FIVB/CEV Teknik Delegesi Herwin Brillemans verdi.

Erkekler kategorisinin şampiyonları Rusya’dan Hudyakov – Bykanov ikilisine ise; madalyalarını Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, kupaları ve ödül çeklerini; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş verdi.

Ayrıca; TVF Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, FIVB/CEV Teknik Delegesi Herwin Brillemans, bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve bu harika organizasyonun Alanya’ya gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan Alanya Teleferik A.Ş. Genel Müdürü Muhtar Kurt ile bu harika organizasyona ev sahipliği yapan ve bu harika organizasyonun Alanya’ya gelmesini ve organizasyonun başarıyla gerçekleşmesini sağlayan Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel‘e şükran plaketi takdim etti.

İlgili Haberler

1 no’lu seribaşı galibiyetle başladı

admin

Plaj Ligi Finalleri’nde kupa ve madalyalar sahiplerini buldu

admin

Kadıköy’de plaj voleybolu turnuvası başlıyor

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası