Voleybol Plus

Pendik Voleybol Spor Kulübü, belediye başkanını ziyaret etti

5 Nisan 2019 tarihinde Pendik ilçesinde kurulan Pendik Voleybol Spor Kulübü’nün Yönetim Kurulu Başkanı Serkan USLU ve Yönetim Kurulu Üyesi Hakan ATAR Pendik Belediye Başkanı Sayın Ahmet CİN’i makamında ziyaret etti. Ana branşı voleybol olan seçmelerini yaparak takımlarını oluşturmayı amaçlayan kulüp imkanları doğrultusunda ilerleyen zamanlarda tescili bulunan okçuluk, atletizm ve E-spor branşlarında da faaliyet göstermeyi planlamaktadır. 31 Mart 2019 seçimleriyle belediye başkanlığı görevine gelen Sayın Ahmet CİN’i tebrik eden Pendik Voleybol Spor Kulübü yöneticileri plaket takdim ettiler.

Kulüp Başkanı Serkan USLU belediye başkanı ile sohbetinde kulübün kuruluş aşaması ve hedefleri hakkında bilgi verdi. Belediye başkanı Sayın Ahmet CİN’in kulüp hakkında diğer sorularını da cevapladı. Ziyaretin belediye başkanının spor alanındaki gelişime verdiği desteğin altını çizmesi ve kıymetli önerilerde bulunmasıyla sonlanmıştır.

İlgili Haberler

Sarıyer Bld.’den 4 takım da üst lige alınsın çağrısı

admin

İzmirspor’da her şey yolunda

admin

Hilal Çakmak Edremit’te

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası