Voleybol Plus

Özlem Tuğral: Hedefimiz play offlara gitmek

Shining Stars’ın gerçekleştirdiği Yıldızlı Sohbetler kaldığı yerden devam ediyor. Dün akşam gerçekleşen canlı yayına Özlem Tuğral konuk oldu. İşte yayının öne çıkan başlıkları..

Çanakkale’de takım olarak hedefimiz play offlara gitmek. Önümüzde çok uzun bir yol  var takım olarak. Önümüzdeki oyuncular ve takımlar gerçekten çok zorlayıcı. Aralarında çok tecrübeli oyuncular da var. Biz zaten genç bir takımız Çanakkale olarak. Gençliğin verdiği bir ateşle mücadele ediyoruz. Ligde hepimiz denk gibiyiz umarım bu süreci istediğimiz gibi atlatırız ve hedeflerimize ulaşırız. Bireysel olarak kendimi en iyi halimle görmek istiyorum açıkçası. Çok çalışarak ve tecrübe edinerek gelişmek istiyorum.

‘’Milli takım derecesinde bir takım kurduk okulda’’

Doğuş Üniversitesi’nde 4’te 4 yaptık ve takım olarak gerçekten çok iyi bir şekilde ilerledik. Şu anda milli takım derecesinde bir takım kurduk okulda. Geçen seneye göre bu sene daha iyi şeyler yapacağımızı düşünüyorum. Takımın başarılara imza atması okul takımı için de çok değerli. Çanakkale’de ne kadar önem veriyorsam gerçekten okul takımına da o kadar önem veriyorum. Bu da bizi iyi yerlere getiriyor, takım ve bireysel olarak bizi çok mutlu ediyor. Özellikle eğitim ve sporu birlikte götürdüğümüz için daha da mutlu oluyoruz.

Bu keyifli sohbetin tamamı için Shining Stars resmi Instagram ve YouTube hesaplarını ziyaret edebilirsiniz.

İlgili Haberler

Eczacıbaşı’ndan Kahramanmaraş Aziz Sancar Anadolu Lisesi’ne Voleybol Sahası

admin

İrem Çor’un İtalya kariyerine koronavirüs engeli

admin

TVF Başkanı M.Akif Üstündağ’ın Acı Günü

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası