Voleybol Plus

Özkan Mutlugil, Seramiksan Mini Voleybol Turnuvası’na katıldı

Seramiksan Spor Kulübü’nün geleneksel olarak düzenlemiş olduğu ve bu yıl 5’incisi gerçekleştirilen, “Mini Voleybol Turnuvası” final karşılaşmalarının oynanması ile sona erdi.

Turnuvanın final karşılaşması ve ödül töreninde TVF Başkanı Özkan Mutlugil ile beraber Turgutlu Kaymakamı Uğur Turan, Turgutlu İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Ölmez, Turgutlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdür Vekili Ufuk Özlem, Seramiksan Spor Kulübü Başkanı N. Bülent Erkul, Seramiksan Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Demirdöver ve Bilgehan Demirdöver ile Seramiksan Spor Kulübü Baş Antrenörü Ali Kamberoğlu da yer aldı.

Törende bir konuşma yapan Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Özkan Mutlugil, “Seramiksan, bu sene adını 1’inci Lig’e yazdırdı. Seramiksan Spor camiası hem A takım hem de alt yapı seviyesinde Türk voleybolu için yatırım yapıyor. Biz de voleybola destek olan isimlerin her zaman yanında yer alıyoruz. Buradaki turnuva 5 yıldır düzenleniyor, bu çok büyük bir başarı. Turgutlu’da voleybol kültürünün gelişmesine sağladığı katkılar ve Turgutlu gençliğinin voleybol oynaması için gösterdikleri destek için Seramiksan Yönetim Kurulu Üyeleri Hakan Demirdöver ve Bilgehan Demirdöver ile birlikte Seramiksan Spor Kulübü Başkanı Bülent Erkul’a Türkiye Voleybol Federasyonu ve voleybol camiası adına tekrar teşekkür ediyorum.” dedi.

TVF Başkanı Özkan Mutlugil’in ardından söz alan Turgutlu İlçe Kaymakamı Uğur Turan, “Turgutlumuzda çocuklarımızın böyle etkinlikler ile bir araya gelmesi, arkadaşlıklarını pekiştirmeleri, sağlıklı bir yaşam için çalışmaları bizleri her zaman sevindirmiştir. Bu organizasyona maddi manevi destek olan başta Seramiksan A.Ş. ailesine sonrasında tüm öğretmen ve velilerimize teşekkürlerimi sunuyorum. “ şeklinde ifadelerde bulundu.

12 okuldan 16 takımın biraraya gelmesiyle toplamda 160 öğrencinin yer aldığı turnuva, tüm öğrencilere madalya ve hediyelerinin takdim edilmesinin ardından sona erdi.

İlgili Haberler

TVF Spor Lisesi, Türkiye Şampiyonu Oldu

admin

Kumluca’da Küçük Kızlar maçları tamamlandı

admin

Tofaş 4 takımla Türkiye Şampiyonaları’nda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası