Voleybol Plus

Özge Kırdar: Önce Balkan’ı sonra Challenge Kupası’nı kazanmak istiyoruz

Sezon hazırlıklarına erken başlayan ve geçtiğimiz günlerde medya mensupları ile biraraya gelen Türk Hava Yolları’nın başarılı pasörü Özge Kırdar ile keyifli bir röportaj gerçekleştirdik. İşte Özge Kırdar’ın söyledikleri:

Dört kulvarda mücadele edeceksiniz,neler söylemek istersin?
Sezona erken ve tempolu başladık. Balkan Kupası’nın ardından Avrupa Challenge Kupası’nı kazanmak istiyoruz. THY biliyorsunuz ki, üç sezonda üçüncü ligden Challenge Kupası’na aday duruma geldi. Bu herkesin başarabileceği bir hedef değil. Bu yüzden yönetim kurulumuza ve emeği geçen takım arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum.

Balkan Kupası’nda mücadele edeceksiniz. Takım olarak hedefiniz neresi?
Artık kolay kulvar yok. En büyük ve öncelikli hedefimiz bu. Milli takımlarda oyuncularımız geç katılacak ama biz de özveriyle çalışıyoruz. Dilerim İstanbul’daki finalde şampiyon olabiliriz.

Geçtiğimiz sezon ve şimdiki takım arasındaki farklar neler?
Geçen seneye göre daha dinamik olduğumuzu düşünüyorum. Enerjimiz, isteğimiz yerinde. Geçen sezon da mutluyduk ama maalesef çok talihsizlikler yaşadık. Hepimize sağlıklı, huzurlu bir sezon diliyorum.

Yeni markanız Nine Set hakkında bizi bilgilendirebilir misiniz?
Yeni bir marka. Voleybol üzerinden ilerliyor. Çok çeşitli ürün bulamıyoruz biz de burdan yola çıktık. Eşimin ve benim büyük emeğimiz var ve giymeyeceğimiz hiçbir şeyi satışa çıkarmıyoruz. Dilerim voleybol gibi markamız da yükselir.

İlgili Haberler

TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, İnönü Üniversitesi Kariyer Günlerine Konuk Oldu

admin

Abdi Serdar Üstünsalih: Türk kadın voleybolu dünyada ses getiriyor

admin

Galatasaray’da Şükrü Yengil ile yollar ayrıldı

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası