Voleybol Plus

Oturarak Voleybol Milli Takımı Avrupa sınavına hazır

Kayseri’de caddelere üzerinde eski başbakanlardan merhum Necmettin Erbakan’ın fotoğrafıyla ‘Beni, AKPnin günahlarına alet etmeyin’ yazılı afişler asıldı.

Kayseri’de daha önce referandumda ‘evet’ kampanyasını yürütenler Turgut Özal, Necmettin Erbakan, Alparslan Türkeş ve Muhsin Yazıcıoğlu’nun fotoğrafları ile başkanlık sistemini destekleyen ifadelerin bulunduğu afişler asıldı. Necmettin Erbakan’ın fotoğrafı ile ona ait olduğu iddia edilen ‘Daha hızlı kalkınma için başkanlık sistemini mecburi görüyoruz’ ifadesinin yer aldığı afiş için Saadet Partisi İl Başkanı Mahmut Arıkan, ilçe seçim kuruluna başvurdu. Arıkan başvurusunda, merhum genel başkanları Necmettin Erbakanın fotoğraf ve isminin yer aldığı afişlerinin kaldırılmasını ve referanduma alet edilmemesini istedi.

KARŞI AFİŞLER ASILDI

Kayseri caddelerine dün gece yine Erbakan’ın fotoğrafı ve ‘Beni, AKPnin günahlarına alet etmeyin’ yazısı bulunan afişler asıldı. Kimliği belirsiz kişilerin astığı bu afişlerle Atatürk Caddesi, Düvenönü Bulvarı ve şehir merkezine giden birçok cadde donatıldı.

SP İl Başkanı Mahmut Arıkan, sosyal medyadaki hesabında Bu gece Kayseri sokakları Erbakan Hocamızın mesajı ile donatılmış mesajını paylaştı.

İlgili Haberler

Ferhat Akbaş: Her kupaya talibiz

admin

TVF Yönetim Kurulu, ilk toplantısını yaptı

admin

Halkbank, Kulüpler Dünya Şampiyonası’nda

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası