Voleybol Plus

Oturarak Voleybol Ligi maçları Karabük’te başladı

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu tarafından düzenlenen 3 gün sürecek Oturarak Voleybol 1’inci Ligi 1’nci etap müsabakaları, bugün Karabük’te başladı.

Yeni Mahalle Merkez Spor Salonu’nda açılış seremonisi ile başlayan müsabakalarda Karabük, Zonguldak, Samsun, Adana, Konya, Muğla, Diyarbakır ve Karaman’dan 9 takım mücadele edecek. Seremonide sporcuların birbirlerini selamlayarak sevgi gösterilerinde bulunması, izleyenlerden büyük alkış aldı.

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonu Asbaşkanı Oğuz Çerik, oturarak voleybol sporunun dünyada üst sıralara ulaştığını ancak henüz Türkiye’de istenilen seviyede olmadığını söyledi, “Ama hep birlikte gayretle ülkemizi, Avrupa’da ve dünyada bu spor branşını da temsil etme başarısına ulaşacağız. Bu da siz sporculara olduğu kadar belki çok daha fazlası biz yöneticilere düşüyor. Biz, elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

İlgili Haberler

Guidetti: Çok iyi sezon geçirdik ama mükemmel değildi

admin

Uluslararası Kızkalesi Turizm Festivali’nde voleybol

admin

Bursa BŞ’ye HDI Sigorta desteği

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası