Voleybol Plus

Öğretmenler günü voleybol turnuvası sona erdi

Osmaniye Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ile Voleybol İl Temsilciliği tarafından düzenlenen ’24 Kasım Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası’ sona erdi.

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Öğretmenler Günü Voleybol Turnuvası 22 okuldan 220 öğretmenin çekişmeli mücadelesine sahne oldu.

Merkez Spor Salonu’nda 30 gün boyunca devam eden müsabakalara sporseverler yoğun ilgi gösterdi. Turnuva boyunca anne ve babalarını desteklemeye gelen küçük taraftarların tezahüratları turnuvada unutulmazlar arasında yerini aldı. Turnuvanın finali Atatürk Anadolu Lisesi ile Issızca Şehit Ahmet Çalık ortaokulu takımları arasında oynandı. Zorlu geçen maçta Time Break setinde Atatürk Anadolu Lisesi 3 -2’lık skorla turnuvanın şampiyonu oldu.

Müsabakalar sonunda oluşan genel sıralamada ise, Atatürk Anadolu Lisesi birinci, Issızca Şehit Ahmet Çalık Ortaokulu ikinci, 80. Yıl Cumhuriyet Anadolu Lisesi üçüncü ve Şehit Yasemin Tekin Ortaokulu dördüncü oldu.

Dereceye giren takımlara hediye çeki, kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ökkeş Demir, İl Milli Eğitim Müdürü Ramazan Çelik, İl Milli Eğitim Müdür yardımcısı Mılla Katık ve Eğitim Birsen Osmaniye Şube Başkanı Mahmut Kahraman tarafından takdim edildi.

İlgili Haberler

Adlin Kaymaz: Projelerimin devamı gelecek

admin

Osman Kürkçü: Deaflympics organizasyonundan memnun olmayan ülke yok

admin

Macris Carneiro: Bir ailedeymiş gibi hissediyorum

admin

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul Ediyorum Devamını Oku...

Gizlilik & Çerez Politikası